Середа, 18 Травня, 2022

Природа розгнівалася на Верховну Раду: надзвичайна подія

Здається, що будівля Верховної Ради України бачила все. Високу моду, якій позаздрить Париж, сотні протестів і масових сутичок,   метання яєць та помідорів в кращих традиціях західних блокбастерів. Та й всередині часом відбувається таке, що позаздрить сам Кобзов.

Кожен пересічний українець знає, що всі доленосні закони йдуть звідси – зі святая святих – залу засідань Верховної Ради. Проте не політикою єдиною живе український парламент. Тут можна полюбуватися новою депутатською сумочкою із останньої колекції Гуччі чи Прада, побачити прийоми бойових мистецтв від юних і не дуже борців-аматорів, злякатися персонажа з вилами, послухати палкі зізнання в любові до України і пустити сентиментальну сльозу. В традиціях кращих бразильських серіалів, тут буває і зрада, і знову обіцянки, і знову пробачення…

Як повідомляє kyivyes.com.ua, свою лепту до скарбнички вражень внесла сьогодні й  природа. Під час аномального штормового пориву вітру, на будівлю Верховної Ради усім своїм величезним тілом завалилася 25-ти метрова смерека, що донедавна красувалася на території ВР.  Від падіння величезного дерева ніхто не постраждав.

Про подію стало відомо сьогодні, після того, як  радниця віце-спікера парламенту Оксани Сироїд – Ольга Криворучко, опублікувала на своїй персональній сторінці у Фейсбук допис відповідного змісту.

«А тим часом у Верховній Раді смерека готується до приходу депутатів» – іронічно прокоментувала фото з величезним лежачим деревом пані Ольга.

Верховная Рада

 

Примітно, що дерево впало прямо перед під’їздом, через який заїжджає на роботу на своєму авто спікер парламенту Андрій Парубій, повідомляє 24tv.ua. В соціальних мережах таке падіння охрестили символічним, адже габаритне дерево, ніби шлагбаум, перегородило собою в’їзд.

Величезна смерека при падінні подряпала фасад будівлі ВР. Проте вже протягом 30 хвилин дерево було розпиляне відповідними службами і оперативно прибране з двору Верховної ради.