Середа, 18 Травня, 2022

Як вам: Микола Азаров вважає, що шанси на повернення в Україну у нього ще є

Минула влада ні-ні та заявить про себе. То  втікач Янукович вилізе зі своїм брифінгом, то екс-прем’єр-міністр Микола Азаров дає інтерв’ю популярному російському виданню «Известия».

Kyivyes.com.ua вважає, що останнім часом втікачі все рідше з’являються навіть в російських ЗМІ. І це зрозуміло: там вони, як і в Україні, мало кого цікавлять. Проте, втративший свій вплив і в Росії, Микола Янович все ще тішить себе думкою про те, що його час ще прийде.

Втрачати владу, виявляється, погано і страшно. Дивлячись на це, мимоволі згадується безсмертний пушкінський афоризм: «Що п’янить сильніше вина? Жінки, слава, влада і війна». Так, не треба бути освіченим, щоб не відчути: як же сумує цей втікач про колишньою славою і владою.

Так тужить, що навіть не вважає ганебним демонструвати це. Звідси ці гіркі на вміння прораховувати на п’ять кроків вперед: «Після цих президентських виборів не думаю, що у мене такі шанси з’являться. (Повернутися в Україну). Якби була можливість приходу до влади якоїсь розважливої особистості, яка не контролюється Заходом, виборів не було – їх просто скасували б. Якщо ж вони наважилися на голосування, значить, є впевненість в кураторів цього маріонеткового режиму, що хто-небудь з реальних кандидатів їх в цілому влаштовує».

І щоб остаточно не втратити обличчя, з обережним пафосом, заявляє, що шанси повернутися можуть з’явитися восени – після виборів до Верховної Ради.

Вражає ступінь наполегливості Миколи Яновича в бажанні повернутися в Україну: про плани він заявляє хоча б раз щорічно протягом усіх років після втечі.

Невже повернеться? Тільки навіщо? Все одно вже відпрацьований матеріал.