Вівторок, 17 Травня, 2022

Двійник Тимошенко претендує на крісло Президента України

Кандидат на пост президента України Юлія Тимошенко заявила, що діючий глава держави Петро Порошенко навмисно зареєстрував незалежного кандидата Тимошенка Юрія Володимировича, щоб відібрати у своєї конкурентки левову частку голосів виборців.

Нагадаємо, що 6 лютого Центральна виборча комісія все-таки прийняла рішення про реєстрацію кандидатом у президенти Тимошенка Юрія Володимировича.  Претендент на пост глави держави є самовисуванцем. І це цілком зрозуміло, оскільки 17 січня поточного року він був виключений з фракції «Народний фронт» за порушення дисципліни та ігнорування постанов фракції.

Редакція kyivyes.com.ua зазначає, що прізвище та ініціали кандидата в президенти Юрія Володимировича Тимошенка повністю збігаються з такими у глави партії «Батьківщина» Юлії Володимирівни Тимошенко, яка, як відомо, є одним з лідерів президентських перегонів.  Цей факт може внести певну плутанину в процес голосування, зокрема – при заповненні бюлетенів. Існує вірогідність, що через неуважність виборці можуть поставити галочку навпроти вже знайомого їм прізвища, однак фактично їх голоси будуть належати іншому кандидату.

Лідер партії «Батьківщина» закликає чинного президента припинити брудні маніпуляції і навести порядок в передвиборній кампанії. Леді «Ю» також зізналася, що задоволена своїм місцем в передвиборчому рейтингу і нагадує колегам про необхідність збереження честі та гідності, навіть граючи в політичні ігри.

Керівник партії «Батьківщина» дала зрозуміти, що в курсі, хто саме вніс обов’язкову грошову заставу в 2,5 млн. грн. за технічного, на її думку, кандидата Тимошенка Юрія Володимировича.

Редакція kyivyes.com.ua нагадує, що на майбутніх виборах передбачається рекордна кількість кандидатів на пост президента – 44 особи. Вражає і кількість тих, хто подав документи до ЦВК з наміром увійти це число – таких 91.