Середа, 18 Травня, 2022

Третій храм у Києві перейшов до ПЦУ

До Православної церкви України доєдналася парафія храму Святої Великомучениці Катерини, що знаходиться в Оболонському районі столиці, у місцевості Пріорка. Хто вирішив зробити перехід – читайте на kyivyes.com.ua.

Рішення про перехід до української церкви прийняла громада. На загальних зборах її члени проголосували за те, щоб їх духовний дім став частиною нашої незалежної церкви. 

Учасники розповіли, що не всі проголосували за відповідне рішення. 1 людина висловила свою думку проти зречення московського патріархату, а 2 утрималися. Проте, кількість противників виявилася настільки мізерною, що не завадило абсолютно переходу. 

Увагу привернуло ще й те, що серед членів громади, яка приймала рішення про перехід до ПЦУ був фронтмен скандального музичного гурту “Хамерман знищує віруси”, Альберт Цукренко. 

Їхня ексцентрична музика та поведінка на сцені минулого року викликала величезний ажіотаж. Річ у тім, що автори костюму “курки та гречки” вирішили виступити в Івано-Франківську. Проте, не всім місцем прийшовся до вподоби такий концерт. Подейкують, сцену після гурту навіть освячували. 

Проте, за словами ж самого Альберта, який голосував за перехід церкви до ПЦУ, парафія тут завжди була проавтокефальна в переважній більшості членів громади, але було бажання не втратити тих членів, які сумнівалися. Було вирішено проговорити всі аспекти зречення московського патріархату. Для цього з членами громади була проведена бесіда.

Всі, хто був на зборах регулярно відзначає, що у церкві завжди панувала дружня атмосфера. Тут для парафіян є чай, а під час обговорення важливих для життя релігійного дому подій, панує атмосфера доброзичливості. Усі спірні питання намагаються пояснити один одному та прийти до гармонічних рішень.