Субота, 2 Липня, 2022

Чому оплата покупок частинами з Frisbee вигідна, та як скористатися послугами сервісу в Києві

Будемо відверті, сьогодні послугою “оплата частинами” нікого не здивуєш, за такою схемою працюють багато банків. При цьому покупці часто стикаються з певними незручностями. Наприклад, коли їхня фінансова установа не співпрацює з потрібним магазином.

Це суттєво ускладнює ситуацію, адже доводиться наново шукати торгову точку з аналогічним товаром та умовами, на що йде маса часу та нервів.

У цій статті ми розповімо, як працює принципово нова платіжна система та чому платити частинами за покупку на Frisbee зручніше, ніж у тому ж Приватбанку та інших подібних установах.

Як працює Frisbee?

Почнемо з головного, при оформленні покупки через Frisbee, ви можете не турбуватися про кредитку. Потрібно просто вибрати товар в інтернет-магазині та оформити угоду, вказавши Frisbee як спосіб оплати. Після цього вас перенаправлять на офіційний сайт, де ви зможете завершити процедуру.

Сьогодні платіжний сервіс пропонує покупцям 2 варіанти оплати:

  • Частинами за 45 днів, без першого внеску. Позитивний момент такого варіанта – перші 14 безвідсоткових днів.
  • Частинами за 3 місяці, без внесення першого платежу. Першу оплату потрібно зробити через місяць. Крім того, є можливість дострокового погашення кредиту без комісії.

Важлива перевага Frisbee перед іншими системами – його використання вигідне і покупцям, і продавцям. Так, якщо клієнт інтернет-магазину оплачує товар частково, то підприємець отримує всю суму, мінус 2,5% за інтернет-еквайринг (прийняття банківських карток через інтернет).

Крім того, Frisbee вигідний для покупців, оскільки:

  • Тут відсутня комісія за повернення товару у перші 14 днів.
  • Існує автоматичне розсилання повідомлень про наступний платіж.
  • Користувачів детально консультують з питань оформлення покупок та умов виплат.

До уваги, оплата частинами Frisbee оформляється моментально. А якщо виникають питання, їх оперативно вирішують співробітники технічної підтримки, що працює в будні дні, з 9.00 до 18.00.

Хто сьогодні співпрацює з Frisbee?

Повний список магазинів-партнерів цього платіжного сервісу ви без проблем знайдете на офіційному сайті Frisbee.

В цілому ж, зауважимо, що, співпрацюючи з цим сервісом, ви можете оплатити купівлю частинами практично чого завгодно. Це стосується одягу, техніки, стильних речей для дому, а також різних послуг, наприклад, абонемента у спа-салон або курсів онлайн навчання.

І всі ці задоволення можна отримати в один клік, коли річ (послуга) потрібні вам, без посередництва банків та очікування зарплати.