Субота, 2 Липня, 2022

Автоматичний шлагбаум: критерії вибору

Сфера їхнього застосування розширилася. Якщо раніше автоматичні шлагбауми застосовували виключно на залізничних, автомобільних переїздах, то тепер це закриті території. Кияни зможуть ознайомитись з асортиментом пристроїв тут вибрати серед запропонованих варіантів найкращий.

Основні критерії вибору

Є кілька моментів, на які слід звертати увагу насамперед.

  1. Яке призначення пристрою? Ви вибираєте сучасний шлагбаум для приватного або для комерційного об’єкта? Це базовий критерій, з яким варто визначитися насамперед. В інтернет-магазині «Смартел», наприклад, представлені варіанти як для невеликих, великих паркувань, так і для промислового сектора.
  2. Яка ширина проїзду та максимальна довжина стріли. Це також важливо, адже впливає на вартість. У тому випадку, якщо показник великий, можливо, є сенс задуматися про покупку та встановлення двох автоматичних шлагбаумів.
  3. Критерій часу відкривання/закривання. Показник завжди відповідає метражу стріли.
  4. Як часто автоматичний пристрій використовуватимуть. Краще при виборі надавати перевагу тим пристроям, які здатні витримати максимальне навантаження, тобто автоматика із запасом потужності – надійний орієнтир при виборі.

Варіанти керування

Можливі такі варіанти способів керування пристроєм:

  • дистанційний, що здійснюється за допомогою пульта керування;
  • дистанційний, за допомогою системи Hands Free;
  • безконтактний доступ. У цьому випадку до зчитувача користувач підносить магнітну картку або проксіміті-картку;
  • ще один варіант – управління з дротів, тобто за допомогою ключа або кнопки.

Щоб підвищити рівень безпеки, експерти радять разом із пристроєм подбати про встановлення сигнальної лампи, а також фотоелементів безпеки. На стрілу шлагбауму краще нанести світловідбивні наклейки. Не варто забувати і про гумові накладки.

Де придбати автоматичний шлагбаум

Кияни в інтернет-магазині Smartel.ua зможуть підібрати все необхідне, у тому числі й якісні автоматичні шлагбауми. Тут зібраний багатий асортимент для стоянок та підприємств, паркінгів та підземних гаражів.

Якщо користувачу важко визначитися, завжди можна звернутися за допомогою до онлайн-консультанта. Хоч це і непросте завдання, але для правильного вибору надійного та якісного шлагбауму потрібно враховувати особливість об’єкта та тип транспорту. Інтернет-магазин у свою чергу гарантує привабливу вартість на пристрої та встановлення обладнання.