Неділя, 26 Червня, 2022

Apple iPhone 11: як киянам не заплутатися у версіях смартфона?

Коли мова заходить про те, який iPhone 11 є найкращим, варто порівняти характеристики кожної моделі. Всі вони мають чистий, вражаючий повноекранний дизайн із виїмкою зверху. IPhone 11 Pro Max з корпусом з нержавіючої сталі і скла та 6,5-дюймовим дисплеєм Super Retina XDR OLED –  найвищий, широкий і важкий; Айфон 11 з алюмінієвим і скляним корпусом та 6,1-дюймовим рідкокристалічним дисплеєм Liquid Retina HD є самим товстим; Pro з корпусом з нержавіючої сталі і скла з 5,8-дюймовим дисплеєм Super Retina XDR OLED – найбільш компактна модель.

Детальне порівняння версій iPhone 11

Отже, спробуємо порівняти такі показники:

  1. Екран.
  2. Автономність.
  3. Процесор.
  4. Камера.

Що стосується часу автономної роботи, яке в деякій мірі залежить від того, як ви використовуєте свій новий смартфон, Apple стверджує, що iPhone 11 здатний «жити» до 17 годин, iPhone 11 Pro – до 18 годин, а iPhone 11 Pro Max прослужить до 20 годин.

Всі три моделі працюють швидше і могутніше, ніж попередні айфони, і оснащені надшвидким чіпом Aion Bionic, що забезпечує підвищення продуктивності процесора і графічного процесора на 20%. Що стосується програмного забезпечення, то кожен iPhone 11 поставляється з iOS 13.

айфон11

Крім того, всі три моделі оснащені модернізованими камерами, які багато хто вважає однією з кращих доступних камер для смартфонів. Також у версій присутній просторовий звук, який імітує об’ємний звук для більш повного занурення, плюс кожна з них має поліпшену ідентифікацію особи, яка на 30% швидше, ніж раніше, і в той же час забезпечує чудове розпізнавання з різних кутів.

Кожен киянин отримає кращі фотографії з камерою iPhone 11

Всі три моделі iPhone 11 мають фронтальну камеру з 12-мегапіксельним об’єктивом, інтелектуальний HDR наступного покоління, який використовує переваги машинного навчання для поліпшення деталізації світлих і темних ділянок на ваших фотографіях, і портретний режим.

Новий нічний режим автоматично включається, коли датчики освітленості виявляють темряву. Для помітного поліпшення результатів в умовах недостатньої освітленості QuickTake дозволяє знімати відео під час фотозйомки, а також має можливість знімати уповільнені відеозаписи «Селфі» або «сліпофіти».

Apple iPhone 11 поставляється з системою з двома камерами, які дозволяють знімати великі оточення з полем зору 120 градусів. Він має 2-кратний оптичний зум і до 5-кратного цифрового зума. IPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max можуть записувати відео 4K одночасно з усіма 3 об’єктивами, забезпечуючи масштабування у режимі реального часу між телеоб’єктивом, ширококутним і основним режимами, та навіть дозволяє редагувати під час зйомки.