Неділя, 26 Червня, 2022

Вінілова плівка для авто: побалуй свою красуню!

Автомобіль вже вийшов з розряду виключно засобів пересування. Це і своєрідний аксесуар, і показник статусу.

Саме тому, більшість сучасних автовласників так ретельно доглядають за зовнішнім виглядом своєї «залізного коня». Це дозволяє автомобілю залишатися в належному стані, притягувати заздрісні і захоплені погляди, забезпечуючи тим самим імідж свого власника.

На сучасному ринку авто товарів є практично все – від запчастин, до косметики. Асортимент настільки великий, що деколи складно зорієнтуватися. Однак більшість автовласників сходяться на думці, що в цій справі економити не варто, а тому – слід обирати найкраще з кращих.

Зокрема, автолюбителі вже встигли оцінити візуальний ефект і якість вінілової плівки avery dennison. Вініл для автостайлінгу здатен перевершити очікування навіть самого бувалого естета-автомобіліста. Адже погодьтеся, клеючи захисну або декоративну плівку, ми прагнемо, щоб вона виглядала природно, як фарба. Це вимагає ювелірної відповідності формі, чіткої обрізки країв тощо.

Що це?

Вінілова автоплівка – це своєрідна «обгортка» для автомобіля, що застосовується для захисту його поверхні або зміни кольору. Листи самоклеючого вінілу наносяться на кузовні частини автівки.

Необхідно, щоб базове покриття автомобіля не було пошкоджене, адже плівці знадобиться рівна, тверда поверхня, щоб ідеально прилипнути.

Якщо на поверхні автомобіля є відшарування фарби, бажано зробити професійне перефарбовування автомобіля. Річ у тім, що подряпини, сколи, провисання або застиглі краплі фарби, які ви хочете приховати, стануть ще більш помітними після нанесення вінілу. Гірше може бути тільки те, що після видалення плівки, фарба на проблемних ділянках може й зовсім відшаруватися. Тому, потрібно ретельно ліквідувати недоліки фарбового покриття, перед нанесенням вінілової плівки.

Те ж саме стосується й іржі. По-перше, під плівковим покриттям буде утримуватися волога, через яку власне і почала утворюватися іржа. По-друге, як уже згадувалося, ідеальне прилипання плівки вимагає твердого і гладкого покриття. І компроміси тут не доречні.

винил

Навіщо «загортати» авто в плівку?

Розглянемо низку переваг покриття авто вінілом.

  1. Вінілове покриття захищає оригінальну фарбу. Таким чином, поверхня знаходиться під надійним захистом від впливів зовнішнього середовища. Це особливо актуально, якщо у вас нове авто, і ви хочете якомога довше зберегти презентабельність його зовнішнього вигляду.
  2. Вінілова плівка може поліпшити зовнішній вигляд вашого автомобіля за меншу вартість, ніж свіже фарбування. До того ж, знявши плівку, ви можете повернути колишній колір свого авто. А коли він набридне, знову вибрати для своєї улюблениці новий вініловий «одяг».
  3. Покриття не назавжди. На відміну від повного перефарбовування автомобіля, вінілову плівку можна зняти. При цьому оригінальна фарба, за належної експлуатації, залишається непошкодженою.

    винил