Неділя, 26 Червня, 2022

Поїздка до Буковелю на вихідні

Незалежно від пори року людині завжди хочеться вирватись із сірих буднів. Для цього чудово підходить Буковель. Влітку тут зелено і квітуче. Є активний відпочинок у найрізноманітніших його проявах. Це і маунт-байкінг, і пейнтбол. Також спробуєте покататися на конях, порибалити чи полювати. Крім цього тут неймовірна кількість екскурсій, які неодмінно треба відвідати. 

Швидко дістатись вам допоможе transferbus.com.ua на Буковель. Ваша поїздка буде комфортна і безпечна.

Які ж пам’ятки є поблизу Буковелю?

Щоб корисно і цікаво провести вихідні в Буковелі, варто заздалегідь підготувати список тих місць, куди ви хочете потрапити. Ось декілька, які вам можуть сподобатись.

Водоспад Гук

Він буде цікавий незалежно від сезону. Всі бажаючі можуть потрапити до нього. Його назва говорить сама за себе – “гучний звук”, “шум”. За кілька сотень метрів його рокіт можна почути.

Найбільш гучним водоспад стає навесні. Він тоді бурхливий і повноводний. Висота падіння водоспаду становить 15 метрів.

Водоспад Пробій

Цей водоспад ще називають Яремчанським. Він дуже потужний, а висота його становить 8 метрів. Розташовується він біля Яремче.

Природа навколо нього екологічно чиста і неповторна, то ж можна трохи присісти і насолодитись нею.

Поруч з цією пам’яткою знаходиться сувенірний ринок. 

Гора Говерла

Говорячи про Буковель, та й взагалі Карпати, не можна не згадати найбільш відому і найвищу гору в Україні. Її висота сягає 2061 метр. Назва перекладається з угорської мови як “сніжна гора”. І це дійсно так. Адже, навіть, влітку на вершині лежить сніг. Він дуже гарно контрастує з карпатською зеленню.

Всі, хто люблять гірський туризм, неодмінно мають побачити і піднятись на Говерлу. Неймовірний панорамний вид відкривається з оглядового майданчика на вершині гори. Можна побачити Чорногірський хребет. Якщо вам цікавий підйом на Говерлу, то знайте, що підйом займає 2-3 години, а спуск 1,5 години.

Сувенірний базар

Не можна побувати в Буковелі і не відвідати сувенірний базар у Яремче. Це особливий центр гуцульських ремесел. Крім різноманітних виробів, дрібничок, тут можна купити горіхи, мед, карпатські трави.

Оскільки поруч ще є багато пам’яток, то на таку поїздку варто виділити цілий день.

Комплекс Бука

Але не варто думати, що тут немає сучасних розваг. Розважальний комплекс Бука це доводить. Тут є боулінг, танці і вечірки з ді-джеями. Більярд і аерохокей – для всіх бажаючих.

Переваги компанії “Transferbus”

Компанія забезпечує комфортні, безпечні і приємні умови поїздки. Водії гарно знають місцевість, тому вчасно доставлять до пункту призначення. 

Вас зустрінуть на вокзалі чи в аеропорті, допоможуть розміститись з сумками в мікроавтобусі. Допоможуть знайти місце проживання.

Серед основних переваг можна виділити наступні:

  • водії з досвідом роботи;
  • ціни на трансфер доступні;
  • великий досвід пасажирських перевезень;
  • високий рівень репутації;
  • зручні автобуси;
  • безпека;
  • надійність;
  • комфорт.

Вам підкажуть, які пам’ятки і місця варто побачити в першу чергу, де смачно поїсти і гарно відпочити.