Вівторок, 17 Травня, 2022

Найшвидша доставка піци в Києві

Існують десятки рецептів піци, адже в різних країнах її готують по-різному. Схожі страви є в Китаї, Індії, Вірменії та багатьох інших країнах. Зовсім не обов’язково самостійно готувати їжу: Domino’s Pizza – доставка піци за 30 хвилин, що допомагає накрити стіл для святкування або звичайної вечері.

Чому саме Domino’s?

Не лише швидкість доставки робить мережу піцерій найкращою в світі. Мережа представлена більш ніж в 80 країнах світу. Це дозволило створити найкращий алгоритм роботи. Всього 30 хвилин минає з часу замовлення до отримання їжі.   

Серед інших переваг варто відзначити:

  • більше 10 рецептів піци;
  • замовлення за допомогою додатку на смартфоні;
  • великий вибір закусок та десертів;
  • конструктор страв та можливість коригування готових рецептів;
  • детальний рецепт, де вказуються всі компоненти, що дуже важливо для людей з алергією на певні продукти;
  • неймовірна швидкість та смак страв.

Навіть тим, хто сидить на дієті, зовсім не потрібно відмовлятися від шматочка піци. Такі люди зможуть заказати овочевий або сирний різновид страви. Серед рецептів переважають не тільки класичні, але й оригінальні піци. Наприклад, з лососем, тунцем, морепродуктами, різними видами сирів. Апетит будь-якого гурмана буде вгамовано.

Накрити стіл за 30 хвилин

В житті буває багато ситуацій, коли потрібно підготуватися до застілля в стислі терміни. Але відсутність продуктів не залишає часу на приготування. Тому замовлення їжі – єдиний вихід з такої складної ситуації. На щастя, Domino’s Pizza дає змогу всього за півгодини підготуватися до прийому гостей.

Замовлення піци буде потрібно не лише в таких ситуаціях. Просто смачно поїсти всією сім’єю також дуже зручно, не готуючи страв. Всі члени родини вийдуть з-за столу задоволеними та ситими.

Офіційний додаток мережі піцерій повинен бути в кожному смартфоні. В складній ситуації він дозволить замовити піцу та інші страви всього за півгодини — їжа прибуде ще гарячою. Додаток дозволяє відслідковувати статус замовлення, що дуже зручно.