Четвер, 23 Червня, 2022

Нові моделі від iPhone

13 жовтня 2020 року компанія Apple представила 2 свої нові моделі телефонів: iPhone 12 і iPhone 12 Mini, які будуть уже підтримувати 5G. Самі творці називають виробництво цих телефонів – новою ерою для iPhone.

Особливості моделей

У них великий екран Super Retina XDR. Він розташовується від краю до краю пристрою. Передня панель Ceramic Shield – вона захищає екран при падінні. При виробництві використовували високотемпературну кристалізацію. Це означає, що в скляній матриці вирощували керамічні нанокристали. Крім цього в Apple смартфонах присутній процесор A14 Bionic. Його вважають одним з найшвидших.

Характеристики iPhone 12 Mini

Цей смартфон з усієї нової лінійки найкомпактніший і недорогий.

  • Його дисплей – 5,4 дюйма. Ним легко користуватися однією рукою. Для дівчат телефон підійде точно.
  • Що стосується дизайну, то смартфон – без рамок, без кнопок. Через це здається ще менше, ніж є насправді. Він менше 6, 7 і 8 iPhone.
  • У корпусу є прямокутні грані.
  • Навіть в компактній версії iPhone 12 Mini залишили топовий процесор А14 Bionic.
  • Накопичувач може бути 64, 128 або 256 Гб.
  • OLED-дисплей має розмір 5,4 дюйма. Його частота оновлення – 60 Гц.
  • У смартфоні використовується подвійна основна камера. Об’єктиви – ширококутний і надширококутний. Їх розширення – 12 Мп. Кут огляду становить 120 градусів.
  • Можна легко знімати відео в 4К, швидкість при цьому буде 60 кадрів в секунду.
  • Фронтальна камера має 12 Мп.

Що стосується акумулятора, то за словами інсайдерів батарея повинна бути ємністю – 2227мА * ч. Смартфон підтримує бездротову зарядку MagSafe. Її потужність 15 Вт.

І, звичайно ж, в цій моделі є 5G-модем. Смартфон не боїться ні води, ні пилу. Можна занурюватися на глибину до 6 метрів і до 30 хвилин перебування під водою.

Пристрій представлений в 5 кольорах: біла, чорна, синя, червона, світло-зелена.

Високошвидкісні мережі 5G

Варто більше поговорити про 5G. Це унікальні можливості. Вони будуть доступні для всіх країн, в яких буде продаватися iPhone.

Завдяки передовим технологіям, можна буде набагато швидше завантажувати, вивантажувати файли, стриммінг стане більш поліпшеним, ігри будуть мати моментальний відгук. При цьому користувачам не потрібно буде використовувати загальнодоступний Wi-Fi, адже швидкості 5G буде повністю вистачати.

Так що радимо придивитися до нової компактної моделі iPhone 12 Mini, яка точно вразить вас своєю швидкістю, точністю, унікальністю і яскравістю.