Середа, 18 Травня, 2022

Країна дайвінгу та трансвеститів: українці зможуть відвідувати Таїланд без візи

Вже зовсім скоро українці зможуть їздити на відпочинок до Таїланду не обтяжуючи себе візовою бюрократією. Про це повідомляє kyivyes.com.ua, посилаючись на повідомлення Департаменту консульської служби МЗС України. Відповідна інформація з’явилася і на сторінках Департаменту в соціальних мережах Twitter і Facebook.
Зокрема, повідомляється, що з 14 квітня поточного року українці зможу подорожувати до Королівства Таїланд в туристичних цілях без віз.
При собі потрібно мати закордонний паспорт (біометричний або старого зразка). Максимальний термін безвізового перебування в країні – 30 днів. Якщо ваші плани не вкладаються в зазначений час або мета поїздки інша, необхідно отримати візу у відповідному дипломатичному представництві або консульській установі.
Крім того, Департамент консульської служби МЗС України нагадує, що громадяни України під час поїздок за кордон повинні бути застраховані.
Всі деталі відвідування українцями Королівства Таїланд без віз викладені в «Пам’ятці громадянина України щодо скасування туристичних віз для в’їзду в Таїланд».
Сміємо припустити, що таке нововведення порадує українців. Адже Таїланд є найпопулярнішим туристичним напрямом в Південно-Східній Азії. І не просто так. Тут можна знайти майже все: чисті пляжі, густі джунглі, відмінну їжу, дешеві бунгало на березі моря і розкішні готелі. Відповідно до будь-яких інтересів і для будь-якого бюджету.
Будучи єдиною країною в Південно-Східній Азії, яка ніколи не була колонізована, Таїланд всіяний неймовірними культурними та історичними пам’ятками. І, незважаючи на великий потік туристів, зберігає ідентичність зі своєю унікальною культурою та історією, а також безтурботними людьми, які славляться своїми посмішками.