Середа, 18 Травня, 2022

Янукович повертається в Україну

 

Вчора, двадцять четвертого вересня, стало відомо, що Суд Європейського союзу скасував санкції 2018-2019 рр., які були накладені Радою ЄС. Але в рішенні суду не говориться про санкції з 20 березня 2019 року по 20 березня 2020 року. Поки що вони залишаються в силі, хоча є думки, що і їх знімуть найближчим часом так, як суд підтвердив незаконність та безпідставність їх накладення та незаслужені політичні переслідування в Україні і Європейському Союзі. Захисники Віктора Федоровича наразі намагаються притягнути до кримінальної відповідальності всіх причетних. Далі розповість “Київ.Yes”.

Адвокат Януковича Віктор Сердюк повідомив, що в зв’язку зі зміною влади у четвертого Президента з’явилося бажання повернутись на Батьківщину і зараз ведеться активна  робота задля його повернення. 

Нагадаємо, що 24 січня 2019 року Оболонський суд виніс вирок до 13 років ув’язнення за державну зраду та пособництві розв’язування агресивної війни, проте на даний момент продовжується розгляд апеляції.

5 вересня 2019 року суд в черговий раз відмінив арешт конгресно-виставкового центру “Парковий”, який вважається особистим вертолітним майданчиком Януковича. Суд визнав, що доказів його причетності немає. Наразі будівля передана Національній агенції по розшуку активів.

Автор – Любов Коверга