Четвер, 17 Вересня, 2020

Слухові апарати для літніх людей – як вибрати?

Як Віталій Кличко став мером Києва: історичні свідчення

Ще в далекому 2008 році кияни самостійно обрали мера міста, проте Партія Регіонів Віктора Януковича мала інші плани, розповідає “Kyivyes.com.ua”. Кияни фактично не підтримували діяльність...

Яким повинен бути слуховий апарат для літньої людини – поради

Вибір слухових апаратів для людей похилого віку – що потрібно знати? Розповідаємо про форму носіння і характеристики слухових рішень для літніх людей.

Дізнайтеся:

  • Навіщо носити слуховий апарат в похилому віці;
  • Які форми слухових апаратів рекомендовані;
  • На які параметри дивитися, вибираючи слухове рішення для літньої людини.

У багатьох літніх людей псується слух. Це відбувається через вікові зміни в організмі. Слухова система в’яне, гинуть рецепторні клітини, що відповідають за сприйняття звуків. Через це літній людині стає складно спілкуватися, розуміти співрозмовників. Вона може замкнутися в собі, випасти з соціуму.

На щастя, цю проблему можна вирішити. Для цього потрібно знати, як підібрати слухові апарати, які допоможуть нормально чути. Ці невеликі пристрої повертають людям похилого віку радість спілкування. Коли вони в вухах, здається, ніби колишній слух повернувся. Головна умова для цього-правильно підібрати потрібну модель.

диагностика слуха

Що потрібно знати про слухові апарати для літніх людей?

Сьогодні індустрія слухопротезування в величезному асортименті пропонує слухові апарати. Який вибрати – питання не з легких. Для цього потрібно знати, чим вони відрізняються один від одного, який функціонал дають користувачеві. Перш за все, відмінність в формі носіння. Вона може бути завушні, внутрішньовушні і внутріканальні.

Літнім людям рекомендують купувати слухові апарати завушного типу. Чому? Справа в тому, що інші моделі, які вставляються прямо у вухо, легко випадково упустити або пошкодити – вони більш крихкі. А оскільки з віком у людей розвивається артрит та інші проблеми з моторикою, ризик випадкової поломки приладу зростає. Чим менше слуховий апарат, тим складніше його надягати або знімати.

Крім форми, прилади для корекції слуху відрізняються функціоналом. Сьогодні є надпотужні і просунуті слухові апарати – який краще взяти? Тут потрібно дивитися на ступінь втрати слуху і особисті потреби. Якщо приглухуватість важка і глибока, бажано брати модель потужніший. Що стосується функціоналу, то літнім людям будуть корисні такі функції:

  • Адаптація до акустичної середовищі – дуже підвищує комфорт прослуховування. Коли звук очищений від зайвих перешкод, спадає зайву напругу.
  • Маскування тиннитус – багато людей похилого віку страждають від шуму у вухах. Тому якщо є така проблема, краще брати модель з опцією його придушення.
  • Згладжування високих частот – навіть коли люди похилого віку погано чують, їм все одно некомфортно сприймати високочастотні звуки. Є моделі приладів, які дублюють ці сигнали в низькочастотному діапазоні.

Коли літній людині потрібні слухові апарати – як підібрати відповідні? Простому обивателю це зробити складно, адже він не знає всіх тонкощів. Тому краще звернутися за допомогою до фахівців.

Куди звернутися за підбором слухового апарату?

Реабілітація слуху завжди починається з діагностики. Тому першим кроком має стати візит до ЛОРа. Він проведе мовну аудіометрію, при необхідності призначить додаткові обстеження: тональну порогову аудіометрію, імпедансометрію, ОАЕ та інші. Якщо виявиться туговухість, порекомендує слуховий апарат.

Хто підбирає слухові апарати? Цим займаються лікарі-сурдологи. До них приходять з аудіограмі – результатами діагностики, на якому показані «провали» слуху на різних частотах. За ним фахівець розуміє, який прилад підійде пацієнтові, і які налаштування потрібно внести. Зазвичай він рекомендує кілька моделей на вибір, а остаточне рішення – за клієнтом.

На сайті www.bettertone.com.ua можна замовити слуховий апарат через інтернет, або ж записатися на діагностику слуху та консультацію сурдолога. Там представлені сучасні моделі приладів, які продаються з офіційною гарантією.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Чому віддати перевагу: машині з салону або б / у

Всесвітньо відома марка KIA створена для водіїв, які прагнуть отримувати задоволення від життя. Це динамічні, яскраві машини, які підкреслять статус і прекрасний...

Користуйтеся послугами вантажного таксі в Києві для перевезення будь-яких габаритних предметів

Автомобільні перевезення як і раніше є найбільш широко використовуваним видом вантажних перевезень в Україні, світі та конкретно Києві. Хоча морський або залізничний...

Гроші до зарплати в Києві: як оформити та отримати

Після епідемії коронавірусу багато киян стикнулися з економічною кризою, яка призвела до втрати чи скорочення робочих місць і як наслідок до зменшення...

Кличко обіцяє вивести Київ в “ТОП-100” міст світу

Діючий міський голова знову збирається балотуватись в мери. Він вже оприлюднив свою програму, яка стосується розвитку міста. Віталій Кличко обіцяє через 5...

Мерію Києва закрили для відвідувачів

Відвідувачі не зможуть зайти до мерії Києва до 31 жовтня 2020 року. Тимчасово це буде зробити неможливо. Це необхідно, щоб запобігти швидкому...