Неділя, 26 Червня, 2022

NT TRANS – надійні негабаритні перевезення по Україні автомобільним транспортом

Сучасний ринок будівельної та сільськогосподарської галузі складно уявити без великогабаритної спецтехніки та обладнання, які суттєво допомагають скоротити терміни роботи. Однак їх транспортування вимагає залучення до процесу кваліфікованих фахівців, які добре розуміють, що негабаритні перевезення – це складний і трудомісткий процес.

Транспортно-експедиторська компанія NT TRANS працює в сфері перевезень негабаритних вантажів на ринку України вже понад 10 років. За цей час вдалося зібрати колектив кваліфікованих фахівців:

  • логісти – складають оптимальний маршрут транспортування з урахуванням особливостей габаритів вантажу, погодних умов, нюансів шляху проходження і т. п. Саме від їх професіоналізму багато в чому залежить остаточна вартість перевезення комбайнів, тракторів, бульдозерів, екскаваторів та інших негабаритів;
  • інженери – розробляють надійні кріпильні схеми, які гарантують безпеку негабариту і всіх учасників дорожнього руху в процесі транспортування. У кожному разі доводиться розробляти індивідуальні схеми кріплення та підбирати кріпильні елементи;
  • менеджери – отримують спеціальні дозволи, оформляють необхідну документацію, ведуть переговори з місцевими органами влади для безперешкодного перевезення негабаритних вантажів;
  • водії – мають багаторічний досвід в доставці нестандартних вантажів автомобільним транспортом. Можуть швидко виконати перевезення негабариту на великі відстані, наприклад, з країн Західної Європи.

Порядок організації негабаритних перевезень

Перевезення негабаритних вантажів дещо відрізняється від транспортування стандартних типів вантажів. Тут необхідно перш за все ретельно опрацювати підготовчі заходи:

  • складання маршруту;

  • розробку схем кріплення;

  • оформлення документації;

  • організацію вантажно-розвантажувальних робіт.

Кожен з перерахованих вище етапів вимагає відповідального підходу. Це дозволяє виконати доставку негабариту швидко і безпечно.

Транспортно-експедиторська компанія NT TRANS виконає по Україні перевезення негабаритних вантажів сільськогосподарського, дорожньо-будівельного і промислового призначення в найкоротші терміни. Цьому сприяють добре налагоджені зв’язки та багаторічний досвід роботи в даній сфері.