Субота, 25 Червня, 2022

Топові акції доставки їжі від Pizzburg

Велика родина Піцбург – відома мережа доставки їжі та піци в місті Києві та в Броварах, де завжди смачно готують та тішать клієнтів приємними бонусами. Це одна з найкращих піцерій та суші-барів в одному, представлених в українській столиці.  

Крім того, що доставка їжі – це завжди чудовий варіант для отримання улюблених страв додому, це ще й гарна можливість заощадити. Разом з мережею Піцбург будь-яке свято буде щасливим, адже смачна їжа та приємне обслуговування – запорука вдалого проведення часу.  

Повне меню піцерії та цілковитий спектр послуг можна переглянути на сайті: https://pizzburg.com.ua/.  

Майстер-класи з виготовлення піци від мережі Піцбург 

Приємним “бонусом” від піцерії є те, що вони діляться своїми знаннями та досвідом зі своїми наймолодшими відвідувачами. Дітки мають змогу стати учасниками цікавих майстер-класів і самостійно навчитися готувати таку ж смачну піцу в домашніх умовах. Тоді у вас підростатиме справжній помічник! Організовують такі майстер-класи тут досить часто, тому слідкуйте за новинами на сайті піцерії.  

Пицбург

Переважно навчають малюків робити солоні маленькі піци, які після майстер-класу можна буде забрати з собою додому. Для дітей це – безцінний досвід і корисні знання.  

Святкуємо день народження разом з Піцбург 

У вас – день народження і ви не знаєте, де краще піти посидіти зі сім’єю і смачно поїсти? Завітайте у піцерію Піцбург – тут ви гарантовано гарно проведете час і незабутньо відсвяткуєте свій день народження.  

В день свого народження ви маєте змогу отримати знижку в 21% на всі страви, представлені в меню піцерії. Якщо ж у вас не виходить прийти до закладу в день народження, то завітайте наступного дня і отримайте таку ж знижку в подарунок від закладу.  

Бонусна система піцерії Піцбург 

Приємно тішить своїх клієнтів піцерія і наявністю ефективної бонусної системи. Суть цієї системи – нарахування 10% від суми замовлення на ваш особистий бонусний рахунок, який попередньо слід закріпити за своїм номером телефону. Згодом цими бонусами можна буде розраховуватися за наступні свої замовлення в мережі піцерій. Однак зверніть увагу на те, що бонусна система не розповсюджується на акційні пропозиції. Коли ж ви не користуєтеся послугами піцерії впродовж 90 днів, ризикуєте втратити накопичене.  

Також в мережі піцерій діють і інші приємні бонуси: отримання страви фрі в подарунок від закладу за замовлення на більш, ніж на 350 грн, акція “Комбо-сніданок” та інші.