Середа, 18 Травня, 2022

Організація дитячого свята: поради і лайфхаки

Батьки знають, що організація дитячого свята – завдання не з легких. Тут діє парадокс: чим менші дітки, тим більший клопіт. Адже якщо метою посиденьок дорослих є спілкування, то дітям потрібні враження.

Однак не все так страшно, якщо скористатися порадами бувалих. Отже, три кити, на яких стоїть вдале дитяче свято, найчастіше – День народження.

Дитяче меню. Головним болем будь-якої мами є дитячий святковий стіл. Меню на дитяче свято, в ідеалі, має відповідати трьом критеріям: смачно, красиво, корисно. І якщо раніше це було суттєвою проблемою, то зараз на виручку приходить «всесвітня павутина» з масою рецептів яскравих, смачних і поживних страв. Подбайте також про головний атрибут – святковий торт. Його можна спекти самостійно, купити в супермаркеті або зробити за індивідуальним замовленням. В останньому випадку, ви отримаєте «персоналізований» торт з написами, улюбленими мультяшними героями і т.д.

Прикраси і декор. Дитинство – це, перш за все, яскраві фарби. Дотримуйтесь цього принципу, прикрашаючи кімнату або зал. Кольоровий посуд на столі, гірлянда «З Днем народження», яскраві кульки – це класика дитячого свята. Однак щоб доставити малечі ще більше задоволення, можна скористатися більш оригінальними варіантами: ходячі кулі, святкові хлопавки, елементи одягу (наприклад, ковпаки) – діти будуть у захваті.

Розваги. Дитячі розваги, незважаючи на те, що вони прості і нехитрі, є особливим питанням при плануванні свята. Адже в силу вікових особливостей, увага у дітей є нестійкою. Вони не здатні годинами вести задушевні бесіди, як це з задоволенням роблять дорослі. Хороше свято для дітей – це свято, наповнене враженнями.

шар

Слід врахувати, що пускати відпочинок дітей на самоплив, керуючись принципом «самі розберуться», ні в якому разі не можна. Малюки або занудьгують, або нароблять шкоди у пошуках розваг.

Тому, є два шляхи вирішення питання дитячого ентертейнменту.

  • Рішення перше. Нехай хтось зробить це за вас. Рішення, здавалося б, просте і раціональне. Але й тут є низка нюансів. Запрошуючи дитячих аніматорів, потрібно заздалегідь узгодити програму, відповідно до віку і інтересів дітей. Вельми помилковою є думка, що будь-який аніматор може захопити дітей. Тут важливий особистісний фактор, досвід, професіоналізм, сумлінність. Тому, якщо ви вирішили запросити фахівців з дитячих розваг, довіряйте лише надійним, авторитетним агентствам. Обирати останні оптимально методом «сарафанного радіо». Нехай їхні послуги обійдуться дорожче, ніж послуги троюрідного племінника сусідки тітки Зіни, але, врешті-решт, ви довіряєте своїх дітей. Тому, тут краще без сюрпризів.
  • Рішення друге. Дитячі розваги лягають на ваші плечі. Якщо в попередньому варіанті страждає гаманець, то в даному випадку, ризику піддається нервова система. Однак ви впораєтеся, якщо любите грати зі своєю власною дитиною і спілкування з дітьми приносить вам задоволення в принципі. Далі – все залежить від вашої креативності. Рухливі ігри (так, дітям потрібна саме фізична активність), конкурси, пісні і танці – все це безсумнівно захопить дітей. Подбайте про символічні призи. Лайфхак: призи повинні отримати не тільки переможці конкурсів, а всі учасники. Це допоможе уникнути сліз.

Яким би не був привід, дитяче свято, організоване батьками з душею, надовго запам’ятається малечі!