Неділя, 26 Червня, 2022

"Climat Center": коли якість роботи – понад усе

Своєчасне очищення вентиляційних повітропроводів є важливим з огляду на низку причин.

  • По-перше, забруднений повітропровід є пожежонебезпечним, і може стати причиною загоряння в приміщенні, тим самим привівши до трагічних наслідків. Першим аспектом безпеки технологічних приміщень, є система вентиляції, а саме – жирові фільтри. Ще зі школи всім відомо, що жири спалахують моментально. Отже, очищення вентиляційних систем від жиру і пилу, є одним головних заходів в забезпеченні пожежної безпеки.
  • По-друге, часточки пилу, жиру, що потрапили в систему вентиляції і кондиціонування повітря, є серйозною небезпекою для здоров’я. Якщо мова йде про домашні кондиціонери, очищення буде слугувати гарантією того, що ви будете насолоджуватися чистим повітрям у вашому домі. У разі ж промислової вентиляції, своєчасне обслуговування контролює вплив на співробітників токсичних речовин, горючих парів і небезпечного пилу.
  • По-третє, своєчасне очищення повітропроводів істотно продовжить термін служби дороговартісних систем кондиціонування і витяжок.

чистка вентиляции

Розуміння важливості справи, ставить нові завдання, головним чином пов’язані з пошуками способів її реалізації.

На сьогодні, епоха «очманілих ручок» канула в лету. Кожен розуміє, що якісне вирішити проблему може тільки кваліфікований фахівець.

Маючи 8-річний досвід надання подібних послуг, компанія «Climat Center», швидко і якісно допоможе вирішити проблему ремонту та сервісного обслуговування систем кондиціонування, вентиляції, газового і водонагріваючого обладнання. Замовити послугу з очищення вентиляційних систем, а також ознайомитися з повним переліком послуг, можна перейшовши на сайт компанії climatbud-service.com.ua

Сервісний центр «Climate Center», співпрацює як з фізичними, так і з юридичними особами, здійснюючи обслуговування кліматичного і газового обладнання, як вдома, так і на великих виробництвах, в місцях громадського харчування, забезпечуючи їх стабільну і безперебійну роботу.

оборудование

Кваліфіковані фахівці, маючи у своєму розпорядженні високотехнологічне обладнання, вирішать вашу проблему якісно і в обумовлені терміни. Компанія займається як плановим сервісом, так і усуненням несправностей, аварійним ремонтом.

Довірте свою безпеку професіоналам!