П’ятниця, 20 Травня, 2022

У Верховній Раді відкрили «фудкорт» для журналістів: чим там годують?

У столиці на 3-му поверсі Верховної Ради розмістили студію «Рада». Також у приміщенні створили зону для перекусу, де журналісти можуть швидко підкріпитися під час перерв. Далі на kyivyes.

У студії регулярно проходять політичні брифінги депутатів та ток-шоу, тому це місце часто відвідують журналісти. Нещодавно спеціально для них створили фуд-корт із безліччю страв та напоїв. 

Тут можна смачно поснідати крем-супом або кашею, або просто перекусити пиріжком з начинкою чи сосискою в тісті. Також у меню є безліч десертів: кекси, цукерки, шоколадки та шоколадні батончики. Крім різних страв тут абсолютно кожен зможе купити собі будь-який безалкогольний напій: сік, чай, колу, мінеральну воду, каву. 

Усі страви та напої продаються за доступними цінами, які вказані у меню. Кава та чай коштують 20 грн. Стільки ж можна заплатити за покупку бутерброда чи пиріжка. А от страви, які зазвичай подають на сніданок, коштують трохи дорожче — 40 грн. Організатори фудкорту подбали про те, щоб акуратно та компактно все розкласти на столі, а приготовлені бутерброди з ковбасою були упаковані у пластикові коробки.