Вівторок, 24 Травня, 2022

Для чого потрібні системи відеонагляду?

Охоронні системи потрібні практично в кожному будинку/квартирі/офісному приміщенні/підприємстві та інших будівлях. Спостереження за тим, що відбувається всередині або зовні (іноді і там і там одночасно) вкрай необхідні для того, щоб убезпечити себе, мешканців чи співробітників. Але системи відеоспостереження потрібні не тільки для безпеки. У цій статті ви дізнаєтесь про всі переваги таких комплексів та де замовити Готові комплекти відеоспостереження Dahua на https://dahua-technology.com.ua/gotovye-komplekty-videonablyudeniya/ в Києві.

Що це?

Звичайно, якщо поставити це питання першому перехожому, то в голові єдина асоціація – камери по всій території, купа моніторів у прихованій кімнаті та негайний виклик охорони за потреби. Все, як у кіно. Але насправді якщо ця система для звичайного приватного будинку або квартири, то таких охоронних комплексів немає. У систему відеоспостереження входить кілька основних складових:

  • набір камер із вбудованим реєстратором для запису відео/аудіо;
  • блок живлення/запасний акумулятор;
  • кабелі передачі інформації;
  • монітор (у разі потреби);
  • матеріали та пристрої для монтажу.

Навіщо потрібна система?

На початку статті ми говорили про безпеку людей, які перебувають усередині приміщення. Але це можливе лише тоді, коли є підключення до охоронної фірми та так звана “Тривожна кнопка”. До речі, таке підключення дуже вигідне і справді допомагає за лічені хвилини затримати зловмисника та запобігти злочину.

Але насправді, укладання договору не завжди необхідне (або “не по кишені”) і для дому/квартири достатньо лише камер відеоспостереження з можливістю запису відео та аудіо.Такі системи, звичайно, навряд чи злякають лиходіїв або дрібних капосників, але принаймні допоможе співробітникам поліції швидше їх розшукати.

Також варто звернути увагу, що однією камерою можна просто спостерігати за домочадцями, дітьми або прислугою, відстежувати вхід/вихід на територію.

Де купити?

Якщо ви готові убезпечити себе та своїх близьких від різних ситуацій – поставтеся відповідально до вибору готових комплексів відеоспостереження Dahua Technology. Чому вони? Тому що ці комплекти, як і решта продукції, повністю сертифікована і цілком доступна кожному.

Для киян здійснити замовлення можна в такий спосіб:

  1. Вибрати необхідний товар самостійно чи скористатися допомогою спеціалістів на сайті;
  2. Оформити замовлення по телефону або відправити у кошик;
  3. Вибрати зручний спосіб доставки та оплати;
  4. Отримати замовлення у відділенні транспортної компанії.

Dahua Technology – це якісні пристрої, приємні ціни, сервіс та гарантія.