Понеділок, 23 Травня, 2022

Кличко одужав: мер Києва розповів про свої симптоми та як він переніс штам Омікрон

Віталій Кличко вдруге одужав від коронавірусу та поділився своїм досвідом подолання штаму Омікрон. Про це він повідомив на своєму телеграм-каналі, пише kyivyes.com.ua.

Протягом тижня мер Києва був удома на самоізоляції. За його словами, як він сам очікував, хвороба проходила у легкій формі: не було больових відчуттів, задишки чи підвищення температури. Також, на щастя, не доводилося пити лікарські препарати або звертатися за медичною допомогою. Мабуть, цьому посприяло те, що він раніше зробив 2 щеплення від коронавірусу.

Єдині симптоми, які він помітив після отримання позитивного результату тесту на коронавірус, — відсутність температури, закладеність носа та кашель. За словами лікарів, це найпоширеніші ознаки Омікрону, який найшвидше розповсюджується за всі інші штами коронавірусу.

В разі виявлення цих ознак Віталій порадив на своєму каналі в телеграммі робити тест на антиген, щоб не виникло ускладнень внаслідок розвитку хвороби і не заразити людей зі свого оточення.

«Все добре, вірусу нема. Висновок головний — вакцинуйтесь! Висновок теж важливий — стежте за своїм здоров’ям, не ігноруйте небезпеку! Бережіть себе!» — наголосив Віталій Кличко.

Нагадаємо, що у зв’язку зі зростанням випадків захворювання на коронавірус у громадському транспорті посилять контроль за дотриманням правил карантину. Також від початку року у Києві можна отримати бустерну дозу вакцини від коронавірусу у будь-якому центрі вакцинації.