Неділя, 22 Травня, 2022

Причини, через які варто купити Apple AirPods

TWS-навушники – це гаджети, не пов’язані один з одним та з пристроєм-транслятором проводами. Одним із перших виробників, хто випустив такий формат у маси, виступила компанія Apple. Розглянемо, що особливого в цих навушниках, і чому вони варті вашої уваги.

Ще до виходу гарнітури від Еппл було представлено кілька моделей такого типу від деяких виробників. Оскільки формат був новим, навушники мали численні вади. А ось Аірподси довели, що якісні TWS-навушники це цілком реально.

Чим AirPods відрізняються від інших навушників

Особливості моделей коротко:

  • характерний дизайн;
  • час роботи;
  • власний процесор, що забезпечує надійне з’єднання з технікою Apple;
  • функціональний кейс;
  • чудове звучання.

Підключення

Для сполучення навушників з телефоном не потрібно робити жодних маніпуляцій. Достатньо відкрити зарядний кейс та піднести його до смартфона. Надалі гаджети синхронізуватимуться самостійно.

У гарнітуру вбудований процесор, який забезпечує швидкісне з’єднання. В ідеальних умовах воно тримається на відстані до 100 метрів.

Також навушники здатні працювати незалежно один від одного.

Автоматична пауза

У навушник вбудовані датчики, які визначають положення пристрою у вусі. Якщо вийняти пристрій під час прослуховування музики, трек автоматично зупиниться. Коли ви вставите пристрій назад, відтворення запуститься.

Якість звучання

AirPods відрізняються рівним, збалансованим звучанням із достатнім рівнем гучності. Додаткові функції, такі як інтелектуальний еквалайзер та активне шумозаглушення, дозволять повною мірою насолодитися улюбленими треками. Також навушники підтримують формат Dolby Atmos, що набирає популярності.

Голосове керування

Ейрподси підтримують голосовий помічник Siri. Для управління відтворенням, здійснення телефонних дзвінків або пошуку інформації не потрібно діставати iPhone. Достатньо просто озвучити команду голосом.

Автономність

Одного заряду вистачить навушникам для роботи протягом 5 годин. Кейс додає на цей час ще 19-20 год. Завдяки технології швидкої зарядки можна продовжити роботу навушників на 3-4 години за 15 хвилин.

Шумопридушення

У навушниках від Apple використовується найдосконаліша система шумоподавлення. Модель здатна повністю виключити зовнішні звуки.

Комфорт

Компанією Apple було проведено дослідження, завдяки яким вдалося отримати унікальну форму навушників, що підходить для 99% людей. А в новому поколінні гарнітури є три пари змінних насадок різних розмірів.

Управління

Навушники підтримують сенсорне керування. Доступне налаштування команд користувача.

Дизайн

Apple AirPods мають естетичний дизайн, що виділяє їх серед інших навушників. Вони чудово виглядають, доповнюючи будь-який образ.

Гарнітура та кейс мають дуже компактні розміри та помістяться у будь-яку кишеню.

Продукт має багато переваг, а також має свої унікальні функції. Оцінити їх можна, купивши модель та отримавши масу задоволення від прослуховування музики.