Неділя, 22 Травня, 2022

Депутатам Київради пропонують вступати в загони тероборони 

Закон про територіальну оборону був прийнятий більше року назад. Та активно займатися формуваннями батальйонів тероборони лише минулого року. Масове скупчення російських військ на кордоні з Україною, сприяло тому, що керівництво країни зрозуміло, в разі широкомасштабного наступу, ЗСУ не зможуть самостійно закривати всі фронти. Потрібно щоб в кожній області були свої загони з підготовленими людьми. Далі на kyivyes.

В столиці цим питанням займалися одними з перших. Формування батальйонів вже завершено. В кожному районі Києва буде свій батальйон територіальної оборони. Один з них вже навіть отримав свій штаб. Там базуватиметься керівництво та проводитимуться заняття з учасниками тероборони. 

Кличко заявляв, що готовий надавати всю необхідну допомогу зі свого боку, щоб створити реально ефективну систему безпеки Києва. Починаючи від створеного нещодавно Департаменту муніципальної варти до формування професійних загонів тероборони. КМДА в цих питаннях тісно співпрацює з Командуванням територіальної оборони ЗС України, а також з іншими відповідними органами. 

В столиці ведуться роботи не лише з населенням та формуванням бригад, здатних захистити столицю в разі необхідності. Активно роботи проводяться і з критичною інфраструктурою міста. Тут і зовнішній захист, щоб ніхто лишній не мав можливості навіть підійти до цих об’єктів. Постійна перевірка та контроль справності всіх елементів критичної інфраструктури. Важливою частиною ефективного захисту, в технологічному світі є й кіберзахист. У Верховній Раді планують розглянути закон, який передбачає наявність фахівця з кіберзахисту на всіх важливих державних об’єктах. В тих місцях, де витік даних чи перебої в роботі, можуть понести не лише для столиці, але й країни в цілому, важкі наслідки. 

Брат мера – Володимир Кличко, вже подав всі необхідні документи і готовий вступити в загони територіальної оборони. Слідкуючи за інформаційним полем країни, можна зробити висновки, що знаменитості чи лідери думок, уникають теми тероборони. Мало хто на власному прикладі показує своїй авдиторії, що потрібно вступати в нові формування і бути готовим до захисту країни. В цьому питанні активну роль грають громадські патріотичні організації та волонтерські групи, які і до цього займали активну позицію. 

Щоб заохотити людей приєднуватися до загонів тероборони, Віталій Кличко, під час свого виступу в Київраді звернувся до депутатів. Він попросив їх, на власному прикладі показати людям, що необхідно вступати в загони тероборони. Адже якщо люди за них голосували, то можливо разом з ними будуть готові захищати країну.