Середа, 18 Травня, 2022

Громадський простір: все для комфорту киян

Віталій Кличко презентував реконструйоване приміщення в КМДА для прийому жителів Києва. Подробиці розповість Kyivyes.com.ua.

На першому поверсі київської адміністрації відкривається сучасний і комфортабельний публічний простір.

Що ж чекає на киян за дверима КМДА?

Жителі столиці тепер з легкістю зможуть відкрити нові вхідні двері, оскільки для відкриття старих потрібно було докласти чимало зусиль. Всередині приміщення розділене на декілька зон зі скляними перегородками, передбачено кілька залів для проведення різних заходів: від лекцій до громадських зборів. Також в приміщенні встановлені: система кондиціонування та опалення за принципом «розумного будинку», система безпеки і відеоспостереження, спеціальні панелі для зниження рівня шуму.

З огляду на те, що раніше умови для інвалідів були відсутні, при реконструкції приміщення їм приділено значну увагу: встановлені пандуси, збільшений доступ до ліфтів, встановлені роторні двері, які відкриваються в обидва боки, а столи передбачені з двома рівнями зі спеціальним зниженням.

Крім того, подбали і про відвідувачів з дітьми. Облаштована не тільки ігрова зона, а й для самих маленьких з’явилися місця для годування і сповивання.

Які послуги будуть надаватися?

Як зазначає глава столиці, до фахівців публічного простору можна буде звернутися з будь-якого питання, що стосується міської влади, а також отримати широкий спектр послуг та консультацій. Крім того, важлива інформація буде показана на встановлених моніторах.

Також мер міста вказав на те, що всі зміни відбуваються з метою надання киянам послуг в комфортних умовах та приємній атмосфері.

Звернутися за послугами та відвідати публічний простір буде можливо після закінчення всіх тестових робіт.