Неділя, 26 Червня, 2022

Звіт мера про результати роботи київської міської влади за 2018 рік

Глава Києва Віталій Кличко представив звіт про проведену роботу за 2018 рік та повідомив, що за минулий рік в столиці сталося безліч позитивних змін: реконструкція та модернізація численних парків, встановлення нових вуличних ліхтарів і багато іншого. kyivyes.com.ua дізнавався подробиці.

Одним із завдань київської міської влади є не тільки оновлення, проведення капітальних ремонтів існуючих парків і скверів, щоб вони стали сучасними і комфортними для киян і гостей столиці, а й створення нових.

Згідно з підсумками проведених робіт за 2018 рік, в столиці з’явилося 86 нових зелених зон, а 104 парки та сквери виглядають тепер по новому, одними з яких є «Наталка», «Відрадний», «Сирецький» та багато інших. Що ж в них змінилося?

Крім встановлених нових лавок, урн, систем поливу і нового сучасного освітлення, в парках з’явилися унікальні велосипедні доріжки, поля для міні-футболу, зелені лабіринти. Не тільки для дітей облаштовані дитячі майданчики та пісочниці, але і для дорослих також побудовані майданчики з тренажерами, майданчики для гри в баскетбол і волейбол, встановлені тенісні столи.

Також мер зазначив, що роботи проводяться не тільки в парках, але і розпочалася реконструкція київського зоопарку, в якому буде досить багато змін.

Крім того, Віталій Кличко підкреслив, що Київ стає спортивною столицею. За 2018 рік у центрі країни було проведено безліч спортивних змагань, таких як: Ліга чемпіонів УЄФА, чемпіонати з кікбоксингу і міні-футболу, а також 56-й конгрес WBC. За словами мера, при проведенні даних заходів Київ показав себе на гідному рівні.

Підводячи підсумки роботи, глава столиці зазначив, що не тільки оновлюються місця відпочинку, але і місто облаштовується в цілому.