Субота, 2 Липня, 2022

Віталій Кличко проінформував про готовність Києва до коронавірусу

Мер Києва, Віталій Кличко, проінформував жителів столиці про підготовленість в разі потрапляння Коронавірусу в місто, розповідає “Kyivyes.com.ua”.

Наразі, у семи лікарнях міста облаштували спеціальні бокси для госпіталізації хворих на Коронавірус. Ці бокси включають в себе бокс для вагітних і по рівній кількості боксів для дорослих і дітей. 

Віталій Кличко перевірив чи всі медики взяли участь у спеціальному тренувальному навчанні. Таке навчання пройшло для лікарів, рятівників, поліції і органів місцевої влади. Тренувальний курс відбувся 28 лютого в Олександрівській лікарні. До лікарів приходили пацієнти, які нібито відпочивали в Італії із симптомами гострого респіраторного захворювання. В кінці всі лікарі отримали сертифікат. 

Всі лікарні міста оснащені необхідними захисними захисту. Згодом збираються докупити необхідне обладнання щоби мати змогу робити експрес-тести на Коронавірус. Всі лікарі проінструктовані, а в реанімації є апарати штучної вентиляції легень. 

Також Мер міста закликав усіх не піддаватись паніці та у разі виникнення симптомів простуди звернутись до лікаря. Також Віталій Кличко звертає увагу на проведення бесід про епідемію і новий вірус у школах, соціальних і навчальних закладах тощо. 

Психологи також стверджують, що люди, які не панікують менш вразливі до захворювань, тому варто думати про хороше і не піддаватися провокаціям. Випадків зараження в Україні та, зокрема, в Києві не зареєстровано. Навіть якщо вірус потрапить в країну лікарі до цього готові. Основна частина позитивного завершення епідемії – свідомість громадян, яким варто в разі наявності симптомів якнайшвидше звернутись до лікаря і якнайменше контактувати з іншими людьми. 

Для профілактики потрібно частіше мити руки, користуватися санітайзерами і не знаходитись поруч із людиною, у якої симптоми грві.