Субота, 2 Липня, 2022

Кияни зможуть повернути евакуйоване авто за допомогою смартфона

Вперше за історію Києва повернути евакуйоване авто можна в один клік. Як почала працювати нова послуга, розповідає “Kyivyes.com.ua”.

Функціональний додаток Kyiv Smart City в 2020 році активно збільшує кількість послуг, які надаються в смартфоні. Створення такого функціоналу спростило умови отримання державних послуг для киян. 

Останній час масово евакуюють авто, які зупиняються в заборонених місцях, а оплата штрафу дуже складна і довготривала процедура. Але це вже в минулому. Зараз додалася нова послуга для автомобілістів. Коли авто забирають на штрафмайданчик, необхідно сплатити штраф за його повернення. Тепер додаток Київської адміністрації дозволяє оплатити заборгованість за декілька хвилин. Таку інформацію повідомили у Департаменті транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації. Тож тепер нудні черги позаду, а процес запущений і щоразу буде економити час громадян

Якщо ж авто забрали, і ви не знаєте куди звернутись Вже давно працює сервіс “Майно“, який допомагає громадянам віднайти стоянку, куди забрали евакуйоване авто, але забрати, все рівно, можна буде лише після сплати всіх боргів.