Неділя, 26 Червня, 2022

Державні установи більше не будуть вимагати квитанції: що зміниться?

Кабінет Міністрів, зокрема Дмитро Дубілет, повідомив про зміни щодо оплати на рахунки державних установ, розповідає “Kyivyes.com.ua”

Вже запрацював новий державний сервіс check.gov.ua, який буде зберігати всі платіжки. Всі державні установи підключені, тому відтепер зникає потреба у наданні паперової квитанції, достатньо лише надати держслужбовцю номер квитанції.

Така можливість значно полегшує та економить час на отримання державних послуг. Другий раз повертатись в установу з квитанцією не потрібно для таких послуг: сервіси міністерства внутрішніх справ (водійське посвідчення, довідка про несудимість), внутрішні та закордонні паспорти, усі послуги, які надає РАЦС, адміністративні послуги тощо.

Також якщо Вам необхідна квитанція, ви також можете скористатися новим сервісом. Необхідно обрати банк і ввести номер квитанції. Завантажити можна лише за допомогою ЕЦП.

Поки що не всі банки співпрацюють, але велика кількість вже готується до співпраці. Зараз доступні квитанції трьох банків – Приват банк, А-банк і Monobank. 

Чиновники також наголосили, що в разі порушення в державних установ, коли будуть продовжувати вимагати паперові квитанції, необхідно телефонувати на урядову лінію 1545.