Четвер, 23 Червня, 2022

Новорічні подарунки для дітей із зони бойових дій: приєднуйтесь

Наближаються новорічні свята: День Святого Миколая, Новий рік, Різдвяні дні. Діти в зоні бойових дій теж чекають і Святого Миколая, і Різдва, і Діда Мороза, які під покровом ночі принесуть їм бажані подарунки за хорошу поведінку. Однак, батькам цих територій дуже проблематично буде здійснити дитячі мрії.

Kyivyes.com.ua повідомляє, що в Печерському районі столиці оголосили збір гуманітарної допомоги для дітей Сходу України.
З 22 листопада Печерська районна державна адміністрація спільно з Громадською організацією «Рада національних спільнот України» і в / ч №3066 Національної гвардії України оголосили збір гуманітарної допомоги малозабезпеченим дітям з Луганської області до різдвяних і новорічних свят.

Відповідно до оголошеної акції святковий гуманітарний вантаж призначений для постраждалих під час бойових дій юних жителів районів Луганської області, особливо для учнів вихованців спеціалізованих установ для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування.

Мета акції – «Віра дітей в чудеса залежить від нас!» – дуже благородна і відповідальна. Організатори цього заходу запрошують приєднатися всіх небайдужих жителів столиці. Що можна подарувати таким дітям? Ну, звичайно, солодощі (яке ж свято без них), м’які іграшки, розвиваючі ігри, канцтовари та шкільне приладдя, дитячі книги українською мовою, спортінвентар, засоби для гігієни і т.д.

Куди приносити? Вулиця М. Омеляновича-Павленка, 15, Печерська райдержадміністрація.
Скільки триватиме акція? До 19 грудня 2018 р

Кияни! Kyivyes.com.ua закликає не бути байдужими.