Субота, 19 Вересня, 2020

На Київщині висадили алею на честь акту ЗЛУКИ

Як Віталій Кличко став мером Києва: історичні свідчення

Ще в далекому 2008 році кияни самостійно обрали мера міста, проте Партія Регіонів Віктора Януковича мала інші плани, розповідає “Kyivyes.com.ua”. Кияни фактично не підтримували діяльність...

Місто Фастів, мабуть, і залишилося б непомітною місцевістю десь в Київській області, якби не одна важлива історична подія. Саме тут, в умовах напруженої політичної обставини був підписаний Акт Злуки. Так, той самий, який 22 січня буде названий “велика ЗЛУКА” і урочисто проголошено на всю країну.

Сьогодні в Фастові вшанували таку важливу для українського народу політичну подію. Як це було – читайте на kyivyes.com.ua.

На території залізничної станції міста Фастів є унікальний старовинний вагон. Він той, в якому був підписаний знаменитий акт єднання наших земель. Сьогодні 13 листопада біля залізничної станції була висаджена алея лип.

Акція відбулася в рамках загальнонаціональної акції «Посади дерево світу», заснованої три роки тому Української Греко-Католицькою церквою і Мінприроди України.

Приєдналася добра чверть міста. Тут були представники влади, церкви та небайдужі жителі самого Фастова. До речі, акція триває вже три роки.

Іванка ще школярка, але вирішила приєднатися до дійства. Дівчинка навчається в 9 класі та розповідає, що для неї ця акція – спосіб приєднатися до історії.

Іванка визнається, що довгий час просто не звертала уваги на те, важлива подія відбулася в її рідному місті. Місцеві звуть історичний вагон “будка”.

Цікаво, що насправді ніхто точно не знає, чи дійсно цей залізничний музей є справжньою частиною складу. Історики схильні вважати, що це може просто схожий вагон.

Відкрили пам’ятник у 2002 році. За цей час вагон пережив дві світові війни, голодомор, відправлення першої людини в космос, акт прийняття незалежності. Зараз поїзд стоїть відреставрований і тільки розбите скло видає про нього всю правду.

Вибрали Фастів для підписання угоди через те, що з нього було легко вести комунікації та доносити інформацію краях.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Чому віддати перевагу: машині з салону або б / у

Всесвітньо відома марка KIA створена для водіїв, які прагнуть отримувати задоволення від життя. Це динамічні, яскраві машини, які підкреслять статус і прекрасний...

Користуйтеся послугами вантажного таксі в Києві для перевезення будь-яких габаритних предметів

Автомобільні перевезення як і раніше є найбільш широко використовуваним видом вантажних перевезень в Україні, світі та конкретно Києві. Хоча морський або залізничний...

Гроші до зарплати в Києві: як оформити та отримати

Після епідемії коронавірусу багато киян стикнулися з економічною кризою, яка призвела до втрати чи скорочення робочих місць і як наслідок до зменшення...

Кличко обіцяє вивести Київ в “ТОП-100” міст світу

Діючий міський голова знову збирається балотуватись в мери. Він вже оприлюднив свою програму, яка стосується розвитку міста. Віталій Кличко обіцяє через 5...

Мерію Києва закрили для відвідувачів

Відвідувачі не зможуть зайти до мерії Києва до 31 жовтня 2020 року. Тимчасово це буде зробити неможливо. Це необхідно, щоб запобігти швидкому...