П’ятниця, 1 Липня, 2022

Муніципальна варта: у Броварах знову піднімають питання про її створення

Муніципальна варта: у Броварах знову піднімають питання про її створення

8 жовтня міський голова вирішив підготувати проєкт рішення щодо створення в громаді муніципальної варти. Ідея належить депутату від Європейської солідарності Сергію Батюку, але раніше він був проти створення КП «Муніципальна варта». Більше на kyivyes.com.ua.

Повідомляється, що виникла така потреба через значний брак особового складу в Броварському райуправлінні поліції. 

Руслан Фірсов після засідання сказав, що в Княжичах (та і в Требухові) співпраця правоохоронних органів із громадою відбувається на не відповідному рівні. Причиною є мала кількість дільничних та патрульних. Правоохоронці звільняються через значне навантаження.

Саме цей депутат попрохав налагодити роботу дільничних інспекторів у Княжичах і Требухові.

За словами Василя Довганя, меморандум із ГУ Нацполіції в Київській області про створення посад «поліцейський офіцер громади» значно покращить роботу працівників.

Необхідність муніципальної варти

За словами депутата Сергія в Княжичах ефективно працювало громадське формування (ГФ). Але воно вже давно припинило діяльність. І така ситуація з ГФ і на території міста. Тож депутат запропонував повернутися до ідеї створення «Муніципальної варти».

Міський голова нагадав Сергію Батюку, що минулої каденції він виступав проти утворення КП «Муніципальна варта». Своєю чергою депутат наголосив на необхідності такого кроку зараз, адже значно бракує особового складу правоохоронців.

Ігор Сапожко надав доручення підготувати на жовтневу/листопадову сесію проєкт рішення щодо створення в громаді муніципальної варти. А також Василь Довгань має розглянути можливість розміщення кабінетів дільничних інспекторів у колишніх сільських радах Требухова і Княжичів.

Вперше порушили питання про створення в Броварах КП «Муніципальна варта» піднімалося в листопаді 2016 року. Тоді керівники говорили про незадовільну роботу поліції та необхідність підтримки правопорядку на місцевому рівні коштом міського бюджету.