Субота, 2 Липня, 2022

Утеплювач від “Термпек”: чому він кращий і де його купити в Києві

Вирішення проблеми утеплення будинку (виробничого приміщення) починається з вибору матеріалу, а значить і його якості, яка, в свою чергу, залежить від виробника. Не помилитесь тут, і роботи по утепленню підуть як по маслу.

Сьогодні поговоримо про одного з найкращих виробників пінопласту на вітчизняному ринку утеплювачів — компанії “Термпек” завод по виробництву пінопласту.

20 років на лідируючих позиціях

У 2001 р. МП “Термпек” стало однойменним товариством з обмеженою відповідальністю і ось уже 20 років успішно займається виготовленням високоякісних виробів з пінополістиролу.

Продукція “Термпек” широко застосовується:

  • при утепленні житлових і нежитлових об’єктів;
  • при виробництві пакування для товарів;
  • як тепло та електроізоляційний матеріал.

Довідка: пінополістирол — матеріал, що отримують у результаті нагрівання полістирольної маси, попередньо насиченої природним газом.

До відома, пінопласт і пінополістирол — це не одне й те саме. Пінополістирол щільніше, більш волого і паростійкий.

Всі вироби “Термпек” виготовляють на імпортному обладнанні. Зокрема, на німецькій лінії “Kurtz”, роблять плити з пінополістиролу, а на іншій лінії того ж виробника — термоблоки для незнімної опалубки.

До всіх позитивних якостей “Термпек” слід додати, що сьогодні компанія є ініціатором створення об’єднання вітчизняних виробників з пінопласту та пінополістиролу в асоціацію, що в підсумку повинно істотно поліпшити реалізацію готової продукції https://termpek.kiev.ua/Nasha_produktsiya/pinoplast.

Де знаходиться виробництво “Термпек” і що пропонує завод споживачеві

Основні виробничі потужності “Термпек” розташовані в селищі Коцюбинське (Київська обл.), що зручно для клієнтів — компанія швидко доставляє продукцію в Київ. Це позитивно впливає на її ціну, в плані економії для покупців.

Що стосується постачань утеплювача в інші міста країни, вони також здійснюються оперативно та без затримок.

Що виробляє “Термпек”?

Покупці сьогодні можуть придбати:

  • матеріал для утеплення фасадів;
  •  L-образні периметр-плити;
  • термоблоки (звичайні і з “Неопор”) для незнімної опалубки
  • плити “Неопор” з графітовим наповненням торгової марки “Basf”
  • плити ПСБ-С (пінополістирол).

А крім того, “Термпек” пропонує товари з серії “все для фасаду” — армовану сітку https://termpek.kiev.ua/vse_dlya_fasadu/Armuyucha_sItka, куточки, профілі, клейові суміші, грунтовки, фарби, тиньк та інше

Чому цю продукцію краще брати в “Термпек”?

“Термпек”, на відміну від багатьох компаній-одноденок, що освоїли нескладне виробництво продукції з пінополістиролу і постачають на ринок “некондицію”, — це перевірений часом бренд, а значить, гарантія якості, екологічність, вигідна ціна, загалом, все, щоб надійно утеплити будинок за розумну ціну.