Середа, 18 Травня, 2022

Який район Києва найбільше підходить для життя із сім’єю?

Київ — столиця України, князівський мегаполіс, що височіє на обох берегах широкого Дніпра. Місто з незвичайною та багатою історією динамічно розвивається. Для одних це важкі бетонні джунглі, що переливаються відтінками сірого, зеленого та золотого, а для інших – захоплюючий лабіринт пам’ятників та хмарочосів, просочений фольклором та фарбами. У будь-якому разі столиця стала рідним містом для багатьох сімей. Де краще зняти квартиру в Києві для проживання з дітьми? Варто врахувати кілька важливих критеріїв.

Важливі нюанси

Якщо передбачається довгострокова оренда, варто взяти до уваги такі фактори:

  • екологічна ситуація у мікрорайоні;
  • наявність у безпосередній близькості дитячих садків та шкіл;
  • наявність медичних закладів;
  • зручна транспортна розв’язка;
  • присутність зеленої зони або парку біля будинку.

Якщо квартира орендується для довгострокового проживання із сім’єю, потрібно подумати про майбутнє. Навіть якщо дитина ще не ходить до школи, про присутність навчального закладу поряд треба подумати наперед. Має значення також наявність у безпосередній близькості супермаркетів. З маленькою дитиною не вдасться ходити за покупками надто далеко.

Який район Києва обрати?

Для проживання із сім’єю найкраще підходять спальні райони. Прекрасні варіанти можна знайти у Дарницькому районі чи на Борщагівці. Тим, хто особливого значення надає екологічній обстановці, варто звернути увагу на Виноградар. Тут сконцентровано багато парків, а також чудово розвинена інфраструктура.

Центральні райони (Печерськ, Поділ) також підходять для сімейного проживання. Але тут також розташовані основні визначні пам’ятки столиці. Через великий потік туристів вартість оренди тут завищена. Крім того, провести вихідний день із сім’єю далеко від міської метушні точно не вдасться. Життя у центрі Києва вирує навіть у нічний час.

Чудовою альтернативою може стати довгострокова оренда житла на околиці столиці. Вартість квартири тут буде значно нижчою. Вдасться проводити час без столичної метушні. Всі можливі варіанти можна переглянути на сервісі OLX.