Середа, 18 Травня, 2022

Євровікна для житла та офісу

Альтернативною назвою вікон ПВХ є євровікна. Вони відрізняються довговічністю, високою якістю тепло- та шумоізоляції, екологічною безпекою. Основними елементами конструкції є: склопакети, профілі, фурнітура. Саме від їхньої взаємодії залежить стабільність функціонування рами протягом усього терміну експлуатації. Пластикові рами підходять для встановлення як заміна дерев’яних рам у віконних отворах, а також на балконах і лоджіях при склінні. Серед переваг металопластикових вікон можна виділити кілька аспектів:

  • висока енергоефективність. При встановленні вікон та наявності утеплення на стінах можна досягти мінімальних тепловтрат під час опалювального сезону. Подібні рами також не пропускають гаряче повітря влітку, зберігаючи комфортну температуру всередині приміщення;
  • можливість обладнати вікна замками, покращеною фурнітурою, змінювати склопакети при оновленні або необхідності замінити пошкоджене скло;
  • простота обслуговування поверхні рам та металевих компонентів;
  • допускається встановлення практично скрізь – від дитячого садка до будь-якої адміністративної будівлі.

Багатокамерні склопакети, де порожнечі заповнені сухим повітрям або інертним газом, забезпечують якісніший захист від шуму та холоду, ніж дерев’яні або алюмінієві конструкції. Доступно безліч варіантів дизайну – обмеження стосуються більше бюджету, ніж можливостей реалізації задуму. При цьому євровікна здатні прослужити до 50 років. Це більш ніж удвічі довше за дерев’яні рами, які за двадцять років можуть висохнути, потріскатися. Фарбування ПВХ профілю не потрібне. Єдине, що може знадобитися при обслуговуванні – мастило механізмів.

Пластикові вікна можуть бути не лише білими, та й кольоровими при додаванні спеціального пігменту під час виготовлення. Також рами можуть бути з ламінацією – поверх профілю клеїться спеціальна плівка (кольорова або з імітацією текстури). На все впливає високий тиск і температура, завдяки чому виключено відклеювання плівки та нерівності. Крім дизайнерської функції ламінації, не слід забувати, що вона захищає безпосередньо пластик. До того ж раму елементарно легше обслуговувати – не потрібно використовувати спеціальні миючі засоби для усунення пилу та забруднень.

Які види фурнітури використовуються у євровікнах

Правильно підібрана фурнітура гарантує герметичність вікон після закривання, порівняно з показниками глухих вікон. Поворотно-відкидні вікна мають спеціальний режим провітрювання, що не передбачає відкриття рами. При повороті ручки залишається невелика щілина, якою проникає свіже повітря. Ручки можуть бути доповнені замками, які відкриваються зсередини ключем. Це гарантує захист від злому зовні та безпеку малолітніх дітей – виключена можливість випадкового відкривання рами.

Як робиться замовлення на вікна?

Щоб замовити євровікна, необхідно залишити заявку на відповідні конструкції, які будуть виготовлені за кілька днів. Терміни залежать від кількох факторів:

  • габарити рам;
  • кількість вікон;
  • необхідність використання пігментації чи ламінації – у разі доведеться почекати іноді до двох тижнів.

Майстри виконують усі виміри на об’єкті замовника, після чого узгоджуються інші деталі. Надійні та перевірені часом виробники металопластикових конструкцій дають гарантію на окремі частини вікон: рама, стулки, імпости, фурнітура. Це дозволить замінити окремі компоненти швидко.

Євровікна можна монтувати в будь-яких будинках – головне, щоб несуча здатність та товщина стін дозволяла вміщувати склопакет. Монтаж відбувається за кілька годин у присутності замовника. Перед процедурою необхідно прибрати всі меблі та побутову техніку, що знаходиться в зоні робіт. Здійснюється демонтаж старого вікна – це робиться дбайливо із збереженням старого скла та елементів конструкції. Після завершення встановлення євровікон проводиться прибирання будівельного сміття, завдяки чому власнику житла потрібно лише розставити меблі та інші предмети, як раніше.