Субота, 2 Липня, 2022

Як вибрати м’які меблі для офісу у Харкові?

Правила створення офісних інтер’єрів підпорядковані доволі жорстким вимогам, завдяки чому у таких приміщеннях панує виключно ділова атмосфера. Проте, як показує практика, навіть у найсуворішій обстановці доречне певне послаблення – м’які меблі.

У цій статті ми розповімо, чим меблі м’які офісні відрізняються від домашніх і де їх купити в Харкові.

Яким має бути офісний диван?

Якщо заглянути в салони відомих фірм і порівняти м’які меблі для офісу та будинку, першим, що впадає в око, буде її стримане забарвлення та строга форма виробів для робочих приміщень.

Щодо форми, сьогодні виробники пропонують 4 види диванів для офісів.

  • П-подібні;
  • кутові;
  • напівкруглі;
  • прямі.

Прямий диван, “класичний”, вважається універсальним. Такі вироби добре поєднуються з будь-яким інтер’єром. Їх можна ставити в центрі, біля стіни або навпроти один одного, розділивши столиком.

Кутові конструкції виглядають більш масивними, при цьому вони місткіші і якщо займають своє місце в кутку, поряд з офісною вішалкою https://megas.com.ua/ru/ofisnye-veshalki/, то не захаращують простір.

Що стосується П-подібних диванів, то такі меблі мають добрий вигляд у просторих приміщеннях. Їх також можна ставити у кутах та посередині.

Оригінально та свіжо виглядатиме в офісі й останній писк моди ділових інтер’єрів так званий криволінійний модуль – радіусний диван.

Окремий різновид м’яких офісних меблів — канапи, що виконують функції диванів, але без підлокітників та спинок, та крісла, які часто продають із ними у комплекті.

Магазин меблів для офісу та бізнесу в Харкові Megas.com.ua рекомендує також звернути увагу на модульні конструкції, що користуються сьогодні великим попитом, та які можна комбінувати в різних варіантах або використовувати самостійно.

На що звернути увагу при купівлі м’яких меблів для офісу?

Щоб не помилитися при виборі м’яких меблів в офіс, фахівці Megas.com.ua радять звертати увагу на наступні моменти.

Якість каркасу

Чим він міцніший, тим довше прослужить річ. Каркаси роблять із дерев’яного бруса, сталі, дерева плюс ДСП.

Важливо! Якщо каркас виготовлений тільки з ДСП, без дерев’яних елементів, такі меблі не прослужать довго.

Якість оббивки

Якісна оббивна тканина ще один показники “живучості” меблів, тому при її виборі бажано враховувати особливості матеріалу, його зносостійкість і щільність. Так, вельвет при інтенсивному користуванні прослужить менше, ніж замша чи гобелен.

Найміцнішим же оббивним матеріалом на сьогодні вважається штучна шкіра, яка до того ж гідрофобна та проста у догляді.