Субота, 2 Липня, 2022

Як вибрати кондиціонер для волосся в Києві?

Кожен, хто хоч раз звертав увагу на поганий стан свого волосся, знає, що за допомогою одного шампуню цю проблему не вирішити.

Згідні з цим і провідні виробники косметики, які регулярно пропонують різноманітні засоби для оздоровлення волосся.

У цій статті ми розглянемо, які завдання виконує один із найпопулярніших продуктів у користувачів — кондиціонер для волосся та розповімо, де продають такі косметичні засоби у Києві.

Навіщо потрібен кондиціонер для волосся?

Основне призначення кондиціонера — нейтралізація негативних наслідків застосування шампуню, який має у своєму складі агресивні компоненти, що використовуються для видалення бруду зі шкіри голови та волосся.

Увага! Коли ви миєте голову, шампунь контактує зі структурою волосяного покриву, відкриваючи кутикули. Відповідно, захист волосся слабшає, утворюється нестача вологи та корисних елементів.

Як у цьому плані допомагає кондиціонер? Компоненти, що входять до його складу, буквально склеюють “лусочки” волосся і повертають кутикули в “робочий” стан.

Важливо! Косметологи не радять купувати засоби для волосся зразка: 2 в 1 (шампунь + кондиціонер), а рекомендують використовувати їх окремо, оскільки завдання цих продуктів протилежні.

Яким буде ваше волосся після кондиціонера?

За відгуками користувачів, перші відчуття після використання кондиціонера — волосся стало гладким, не плутається і за ним легше доглядати. Крім того, ви помітите, що у локонів з’явився здоровий блиск і вони стали м’якшими.

До уваги, якщо до складу кондиціонера включений антистатик, ваша шевелюра буде більш слухняною, а волосків, що стирчать, поменшає.

На додачу до перерахованого, кондиціонери створюють захисну плівку для кожної волосини, що робить їх більш стійкими при контакті з агресивним зовнішнім середовищем.

Як користуватися кондиціонером?

До кожного пакування кондиціонера для волосся обов’язково додається інструкція із зазначенням особливостей препарату та правил користування.
Щодо загальних порад, то:

  • Кондиціонери (ополіскувачі), що змиваються, рекомендується розподіляти по довжині волосся, уникаючи попадання на коріння.
  • Власницям жирного волосся краще наносити засіб тільки на їх кінчики.
  • Після нанесення кондиціонера не потрібно його відразу змивати, бажано зачекати кілька хвилин, доки препарат досягне кутикул.

Щоб отримати максимальний ефект, перед використанням кондиціонера протріть голову рушником для видалення зайвої вологи.

Де придбати якісний кондиціонер для волосся в Києві?

Ми радимо замовляти цю та іншу косметичну продукцію виключно на сайті yves-rocher.ua.

Це зручно, вигідно та надійно.
Крім того, інтернет-магазин відомого бренду проводить регулярні розпродажі продукції з солідними знижками, а також там діє програма лояльності для постійних клієнтів.