Середа, 30 Вересня, 2020

Відпочивати будемо менше та що зміниться з новим законопроектом "Про працю"?

Як Віталій Кличко став мером Києва: історичні свідчення

Ще в далекому 2008 році кияни самостійно обрали мера міста, проте Партія Регіонів Віктора Януковича мала інші плани, розповідає “Kyivyes.com.ua”. Кияни фактично не підтримували діяльність...

Новий законопроєкт про працю викликає багато суперечок. Нове правління зайнялося зміною трудових відносин між роботодавцем та працівником, що не всім подобається. Далі  “Kyivyes.com.ua” які зміни набувають чинності у 2020 році. 

Детально про зміни Трудового кодексу України

Новий законопроект про працю заміняє купу законів Трудового кодексу України. З моменту чинності закону роботодавці компаній, корпорацій та прості фізичні особи підприємці повинні підписувати договір трудових відносин в паперовому або електронному вигляді з усіма працівниками незалежно від кількості робочих годин та постійної чи тимчасової зайнятості. Договір з учнями та студентами укладається строком на шість місяців, що надає можливість офіційного підзаробітку школярів. Домашніх працівників необхідно також працевлаштовувати за умови роботи понад 80 годин на місяць. 

Залишається можливість розірвання договору як працівником так і наймачем за умови попередження обох сторін терміном в два тижні. Попередження про звільнення повинно бути надане в паперовому або електронному вигляді. Будь-які усні домовленості суперечать новому трудовому законодавству. 

Найбільшої критики законопроект отримав через наданий дозвіл роботодавцю звільняти працівників без причини, на власний розсуд. Проте, роботодавець все ж таки зобов’язується проінформувати працівника завчасно, тобто терміном 15-90 діб, залежно від періоду працевлаштування. Та обов’язковою умовою є виплата компенсаційних коштів у подвійному розмірі за кожний не дотриманий день терміну інформування, якщо роботодавець вирішує звільнити одразу. 

За новими правилами роботодавцю дозволяється звільняти працівника, який знаходиться на лікарняному чи відпустці, чого раніше робити не можна було. 

Також новий проєкт дозволяє подати в суд на роботодавця, за умови приниження гідності, психологічного насильства, жахливих умов праці, нерівномірний розподіл роботи між робітниками однієї посади. За умови наявних доказів можна отримати матеріальну компенсацію. 

Трудова

Важливою зміною, яку пропонує новий закон, є перехідна електронні трудові книжки. У електронному форматі відображатиметься інформація про робочі відносини всіх українців починаючи з 1 січня 2004 року. 

Зараз за оплату в вихідні та святкові дні, працівники отримують подвійну заробітну платню, а за новими правилами вартість становитиме 120% від щоденної оплати. 

На рахунок відпустки: термін 24 дні на рік так і залишається, а от відпустку за власний кошт можна буде отримати не на 15, а на 30 днів. 

Офіційно відпочинок після тижневої праці повинен бути не менше 24 годин, що свідчить про можливість встановлення офіційного шестиденного робочого тижня, хоча за старим законодавством вихідні щотижня були від 42 годин. 

Що в підсумку?

Якщо порівнювати обидва законопроекти, то новий частково схожий, але з доповненнями. Наприклад, залишаються соціальні гарантії від звільнення для вагітних і жінок, які мають дітей до трьох років. Проте, законопроект має дуже багато сумнівних тверджень і позицій, тому скоріше за все цю версію законопроєкту буде відправлено на доопрацювання та чекати нового кодексу ще не скоро.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Поїздка до Буковелю на вихідні

Незалежно від пори року людині завжди хочеться вирватись із сірих буднів. Для цього чудово підходить Буковель. Влітку тут зелено і квітуче. Є...

Найшвидша доставка піци в Києві

Існують десятки рецептів піци, адже в різних країнах її готують по-різному. Схожі страви є в Китаї, Індії, Вірменії та багатьох інших країнах....

Чому віддати перевагу: машині з салону або б / у

Всесвітньо відома марка KIA створена для водіїв, які прагнуть отримувати задоволення від життя. Це динамічні, яскраві машини, які підкреслять статус і прекрасний...

Користуйтеся послугами вантажного таксі в Києві для перевезення будь-яких габаритних предметів

Автомобільні перевезення як і раніше є найбільш широко використовуваним видом вантажних перевезень в Україні, світі та конкретно Києві. Хоча морський або залізничний...

Гроші до зарплати в Києві: як оформити та отримати

Після епідемії коронавірусу багато киян стикнулися з економічною кризою, яка призвела до втрати чи скорочення робочих місць і як наслідок до зменшення...