Середа, 18 Травня, 2022

Зйомка від студії LANET PRODUCTION

Фотографія – відмінний спосіб відобразити подію або зберегти на плівці важливий момент. Знімок – це не тільки фото людини, природи або будівлі. Жанри фотографії необмежені. Серед найбільш популярних:

  • Портрет. Унікальний вид зйомки, суть якого – показати красу моделі. Вважається, що найкраще світло для портретної зйомки – природнє. Якщо фотографуєте в приміщенні, використовуйте світло від вікна.
  • Пейзаж або фото ландшафтів і природних явищ. Для тих, хто займається пейзажною зйомкою, дуже важливо любити і розуміти природу, бути уважним і спостережливим.
  • Репортаж. Насамперед репортажна зйомка – фотозйомка прем’єри, змагання, концертів, свят і інших подій. Також виділяють повсякденний репортаж, який відображає події звичайного життя в його побутові моменти.
  • Модна фотографія. Спочатку з’явилася як інструмент для реклами та брендингу, адже її головна мета – вигідно подати одяг, прикраси, косметику та інші аксесуари, зробити їх привабливими для аудиторії.

Незалежно від жанру, для отримання якісних фото бажано підготувати референс і звернутися до професіоналів.

LANET PRODUCTION – студія відеовиробництва повного циклу. У команді присутні режисери, відеооператори, фахівці пост-продакшена (монтаж, корекція кольору, відеоефекти) і професіонали по роботі зі звуком (композитор, звукорежисер, актори озвучування). Серед реалізованих проектів LANET PRODUCTION: документальні фільми («Вершина. Сходження на Еверест»), музичні кліпи (для артиста NIKITA LOMAKIN і групи «Холостячки»), анімаційні проекти (більше 100 серій мультсеріалу «Фіксікі» і 2 повнометражних мультфільми: «Фіксікі: великий Секрет»і «Фіксікі проти кработів»), рекламні ролики.

Співпрацюючи з LANET PRODUCTION, ви отримуєте наступні переваги:

  1. Наявність павільйону, розташованого в Києві. Разом з самим павільйоном у вартість входять декорації, які знаходяться всередині приміщення, і допомога адміністратора студії. Сам павільйон складається з чотирьох локацій: блог-локація, зона інтерв’ю, творча зона і фотозони зі змінними різнокольоровими фонами.
  2. Повний комплект операторської апаратури і допоміжного обладнання для відеозйомки. Крім професійних відеокамер (4K, RAW, S-Log, Slow Motion, High fps) студія забезпечує парк оптики і фільтрів, стабілізатори, слайдери, плейбек, дрони і інші професійні аксесуари для зйомки.
  3. Набір постійного студійного світла для створення ідеального висвітлення і додаткові аксесуари (розсіювачі, софтбокси стільники, тубуси, відбивачі).
  4. Широкий спектр послуг, серед яких репортажна зйомка заходів, 3d фотозйомка, відеопослуги (розкадровка, аерозйомка, пре- і пост-продакшн), саунд-дизайн, зведення та мастеринг, дикторська начитка і інші. У студії LANET PRODUCTION готові втілити будь-які ідеї.

Ціна кожного проекту розраховується в індивідуальному порядку. Для цього достатньо заповнити спеціальний бриф на сайті або звернутися безпосередньо в компанію:

г. Киев, просп. Перемоги, 107

lanetproduction@lanet.ua

+380930902782