Субота, 2 Липня, 2022

Таунхаус від надійного забудовника Smart Development

Втомилися від стін тісної житла в багатоквартирному будинку? Душа вимагає усамітнення з природою? Але в той же час ви не можете відмовитися від благ цивілізованого світу у великому місті, а мрія про власний будинок в мегаполісі здається занадто дорогий? Тоді оптимальний варіант для вас – покупка таунхауса.

На українському ринку нерухомості такий вид житла набирає популярності. Таунхаус – це малоповерховий (частіше два або три поверхи) будинок з кількома багаторівневими квартирами. По суті, ви живете у власній просторій квартирі на кілька поверхів, але як мінімум по одній стороні стін у вас знаходяться сусіди. При цьому ви маєте власний вхід в житло, окремий вихід на дах і ізольований прибудинкова ділянка. До того ж ціна на таунхауси нижче, в порівнянні з котеджем або приватним будинком, за рахунок зведення загальних стін між квартирами. До того ж це дозволяє економити на опаленні – комунальні платежі жителів таунхаусів нижче, ніж у власників котеджів.

Якщо ви хочете придбати таунхаус в Києві або передмісті, придивіться до об’єктів New Smart забудовника Smart Development. Девелопер займається будівництвом комфортного житла як в столиці, так і в області. Наприклад, ви можете вибрати таунхаус на Теремках або ж таунхаус в Крюковщине під Києвом. Нерухомість забудовника Smart Development вигідно відрізняється на ринку житла за багатьма параметрами. Серед них:

  1. Якість. Під час будівництва використовуються тільки якісні матеріали, а сам процес спорудження ретельно контролюється на всіх етапах – від оформлення документів і до облаштування таунхауса.
  2. Використання інновацій. Забудовник Smart Development не будує однакові новобудови, а реалізує концептуальні, свіжі рішення.
  3. Екологічність. Під час спорудження таунхаусів використовуються екологічні матеріали.
  4. Комфортні планування. На першому поверсі передбачено місце під кухню, передпокій, вітальню і їдальню. А спальні, дитячі кімнати і робочі кабінети розташовуються поверхами вище.
  5. Безпечна територія. Таунхауси від забудовника Smart Development знаходяться під охороною для забезпечення цілодобової безпеки жителів.
  6. Відмінне розташування. Забудовник піклується про те, щоб мешканці таунхаусів жили і поблизу природи і їм було зручно дістатися до міста. Тому вдома споруджуються неподалік від транспортних розв’язок.
  7. Можливість придбати таунхаус в розстрочку. Якщо ви не маєте можливості відразу оплатити повну вартість житла, тоді можете скористатися розстрочкою.

Smart Development – надійний український забудовник. Про це свідчать кілька фактів:

  • існування на будівельному ринку більше 10 років;
  • реалізація понад 15 проектів в Києві і області;
  • втілення в життя авторських ідей по створенню комфортного житла.

Щоб дізнатися, скільки коштує будинок, і отримати відповіді на інші питання, що цікавлять вас питання, звертайтеся до відділу продажів Smart Development:

Київ, вул. Якуба Коласа, 2Б

Телефон: 0-800-303-203

Графік роботи: пн-пт: 09: 00-18: 00, сб: 10: 00-17: 00 (за домовленістю)

E-mail: info@s-d.com.ua