Субота, 2 Липня, 2022

Як вибрати генератор для дому в Києві

В умовах частого відключення електрики генератор в домі став предметом першої необхідності. Зокрема, він допомагає забезпечити постійним струмом прилади та побутову техніку в домі й до того ж забезпечить автономність вашої домівки в електриці.

Чому варто купувати генератор для будинку чи дачі

Перш ніж купувати недорогий генератор в Києві, потрібно визначитися для яких цілей ви використовуватимете його, оскільки саме від цього фактору залежатиме потужність. Наприклад, якщо генератор працюватиме поза межею своєї потужності може швидко вийти з ладу. Використовують пристрій в домашньому вжитку, для дачі чи будівництва.

Для того, щоб правильно визначити потужність потрібно підрахувати кількість електроенергії, яку споживають прилади в домі. Варто додати до цієї кількості щонайменше 20-30 відсотків потужності, аби генератор забезпечував належну роботу всіх приладів.

Для будинку достатньо генератора потужністю 3 кВт, тоді як для дачі знадобиться генератор потужністю не менше 5 кВт. Зазвичай на дачі є свердловина чи колодязь, через які постачається вода в будинок і відповідно витрачається більша кількість електрики.

Є три види генераторів: бензинові, дизельні та газові, кожен з яких має свої технічні характеристики. Найбільш популярними є бензинові генератори. Вони мають досить невисоку вартість та низький рівень шуму. До того ж взимку бензинові генератори легше завести, оскільки вони менш чутливі до низьких температур.

Де купити недорогий генератор в Києві

В Києві є чимало спеціалізованих магазинів, які продають генератори з різною потужністю та технічними характеристиками. Однак, часто вартість генераторів є завищеною та пристрої мають погану якість.

Якщо ви бажаєте придбати недорогий генератор з хорошими технічними характеристиками радимо скористатися послугами інтернет-магазину «Romb». Тут представлений великий вибір як бензинових, так і дизельних генераторів.

Наприклад, генератор Iron Angel EG3000 працює на бензині та має потужність 2,8 кВт. Його виробником є Нідерланди. Особливістю цього виду генератора є те, що до нього можна безпечно підключати будь-які пристрої. На одній заправці генератор може працювати до 8 годин. На товар зараз діє хороша знижка. До того ж надається гарантія та можливість обміняти генератор протягом 14 днів.

Однією з головних переваг замовлення генераторів онлайн є значна економія часу, який ви не витрачаєте на похід магазинами, адже замовлення займе у вас буквально секунди. І вже через декілька днів генератор доставлять у ваше місто.