Субота, 2 Липня, 2022

На що класти плитку та який клей вибрати в Києві?

Величезний ринок сучасних облицювальних матеріалів для внутрішньої та зовнішньої обробки, та приміщень з різним функціоналом, вимагає широкого асортименту плиткового клею https://nasha-stroyka.com.ua/ І ринок адекватно реагує на попит — сьогодні безліч компаній виробляють клейові маси для найрізноманітнішої облицювальної плитки. Тож не дивно, що при такому асортименті у покупців виникає питання: який клей краще?

У цій статті ми обговоримо проблему вибору плиткового клею https://nasha-stroyka.com.ua/klei-dlya-plitki/  та основні критерії, на які варто орієнтуватися при його купівлі.

На чому тримається плитка?

Почнемо ж з того, що спроби відшукати універсальний клей “на всі випадки життя” заздалегідь приречені на провал, оскільки таких клеючих сумішей на ринку будівельних матеріалів немає і, напевно, найближчим часом не буде.  У кожного клея своя специфіка й багато в чому вдалий вибір цього продукту залежить від знань користувача у сфері облицювальної справи.

А оскільки далеко не всі розбираються в особливостях керамічної плитки, ми вирішили умовно класифікувати клеючі маси виходячи зі специфіки їх застосування.

Отже, клей для плитки буває:

  • звичайний — недорогий, для укладання настінної плитки невеликого розміру, в житлових приміщеннях з нормальною вологістю та стабільною температурою;
  • посилений — для середньої та великої плитки, для підлоги з керамограніту (може застосовуватися для зовнішніх робіт);
  • спеціальний — для нестандартних поверхонь (пластик, метал, дерево);
  • для важкої плитки з натурального каменю, а також обробки цоколів, підлог в автосалонах і виробничих приміщень;
  • для постійного контакту з водою, наприклад, облицювання басейнів, що відрізняється морозостійкістю та високим хімічним опором.

І оскільки з цим питання ми розібралися, залишається з’ясувати, як вибрати клей для плитки

На що звернути увагу при купівлі клею?

Незалежно від того, чи є у вас необхідні навички в укладанні плитки або ви новачок в цій справі, при купівлі клею ми радимо обов’язково звертати увагу на інструкцію з його застосування, оскільки виробники вказують там не тільки, як готувати та використовувати клейову масу, але й типи плитки, для якої вона підходить.

Крім того, тут ви знайдете пропорції суміші, час придатності клею, після додавання води (є такі, що швидко твердіють!), температуру, максимальний час затвердіння та оптимальну товщину клейової маси, яку потрібно наносити на плитку.

Якщо у вас виникла необхідність у купівлі клею для плитки в Києві, кращий варіант для вибору товару — інтернет-магазин “Наша стройка”, де завжди великий асортимент будівельних матеріалів, лояльні ціни та кваліфіковані консультанти.