П’ятниця, 1 Липня, 2022

Київська СТО – Gepard допоможе відновити нормальну роботу автомобіля. Тут можна замовити послуги:

Якісний автосервіс – Gepard виконає діагностику, ремонт авто для клієнтів за хорошими цінами. Компанія завжди підтримує свою відмінну репутацію, тому, її співробітники виконують роботу на професійному рівні. Майстри намагаються задовольнити всі запити клієнтів, що робить їх максимально щасливими.

Київська СТО – Gepard допоможе відновити нормальну роботу автомобіля. Тут можна замовити послуги:

 1. Установка, сервісне обслуговування ГБО;
 2. Виконання діагностики, ремонту мотора, ходової, гальмівної, паливної системи;
 3. Налаштування клапанів;
 4. Налагодження рульового управління;
 5. Заправка кондиціонера в машині;
 6. Розвал-сходження в 3D;
 7. Заміна ГРМ;
 8. Проведення діагностики авто перед покупкою;
 9. Шиномонтаж та багато інших послуг.

Працівники мають великий досвід виконання таких робіт, тому, замовлення здаються точно в строк. Фахівці використовують сучасне обладнання для виконання замовлень по діагностиці автомобіля і його ремонту. На виконані роботи надається гарантія, що говорить про якісне їхнє виконанні.

Якщо хочете купувати дешевий газ установка на авто відповідного обладнання може бути виконана фахівцями сервісу. Вони відмінно розбираються в питанні, знають нюанси, тому, зберуть все максимально якісно. Це виключить витік газу і забезпечить надійність з’єднань, безпеку водія, пасажирів.

Якщо цікавить професійна проточка гальмівних дисків, то співробітники нашого сервісу допоможуть у вирішенні цього питання. Вони виконають роботи відповідно до технології адже володіють великими знаннями з даної теми. Головні плюси компанії такі:

 • Гарантія на всі роботи, а, також, куплені комплектуючі;
 • Наявність сертифікованого сервісу, де послуги надаються на вищому рівні;
 • Оперативне виконання робіт;
 • Довіра з боку різних автоклубів, що говорить про якість виконання замовлень;
 • Оптимальна вартість на товари, послуги;
 • Надання якісних і перевірених деталей, матеріалів;
 • Акції, знижки, що дозволяють економити;
 • Професійні консультації з будь-яких питань.

Завдяки даним перевагам, наша компанія займає лідируючі позиції в Києві і привертає все більше народу. Відмінна репутація робить даний сервіс вибором більшості спортивних клубів. Не можна забувати, що при постійній співпраці, клієнт отримує ряд вигідних пропозицій і відмінні знижки, що в сукупності з регулярними акціями та спеціальними пропозиціями дає можливість економити.

Якщо потрібна заміна масла в автоматичній коробці передач, то довіртеся професіоналам нашої фірми. Вони зроблять все по вищому розряду. Замовити послуги можна по телефону або ж на офіційному сайті сервісу. Для цього, клієнту достатньо заповнити просту форму. З ним зв’яжеться менеджер для обговорення деталей. Будемо раді допомогти.