Субота, 2 Липня, 2022

Вибираємо акумулятор в Києві

Акумуляторну батарею не дарма називають серцем автомобіля. Саме безперебійна робота автоакумулятора в мороз і в спеку забезпечує водієві стовідсоткову впевненість в своєму залізному коні. Однак незважаючи на те, що сучасні акумуляторні батареї для автомобілів відрізняються досить-таки великою стійкістю до руйнувань внаслідок експлуатації при нормальних умовах, і, відповідно, хорошою надійністю, до вибору і покупки акумулятора слід поставитися з усією серйозністю. Саме тому акумулятор Varta займає одну з топових позицій в українських рейтингах і часто зустрічається під капотами київських автомобілів – адже він надійний і простий, як все геніальне!

Технічне питання

Перш за все, давайте розберемося, за якими саме параметрами кияни все частіше вибирають саме акумулятор Varta. Як відомо, на вибір цієї деталі до автомобіля впливає не тільки марка залізного коня, але і тип акумуляторної батареї, які призначені для експлуатації в ній, розташування плюсового контакту (пряме або зворотне), тип батареї (найчастіше на українських дорогах зустрічаються класичні свинцево-кислотні), габаритні розміри, а також ємність, яка підбирається в залежності від типу і об’єму двигуна. Акумуляторні батареї Varta представлені на українському ринку у величезній кількості варіацій, і тому підібрати його під автомобіль конкретного жителя Києва абсолютно не складе труднощів.

Крім правильного вибору автомобільного акумулятора, необхідно його ще й правильно експлуатувати. І якщо про, скажімо, температурний режим експлуатації подбати водій не зможе, то контролювати кількість циклів зарядки-розрядки (а саме вони часто визначають термін служби АКБ) і тривалість простою акумулятора в розрядженому вигляді (що не додає йому “здоров’я”, ясна річ) цілком під силу самому середньостатистичному киянину.

Де купити, як купити?

Фахівці радять купувати акумуляторні батареї для автомобілів тільки у тих постачальників, які заслужили довіру безлічі водіїв. Це – той самий частий випадок, коли радість від низької ціни триває менше, ніж розчарування від невисокої якості. Широкий асортимент акумуляторів Varta представлений в магазинах компанії АТЛ. Так, компанія пропонує київським автолюбителям:

  • автомобільні запчастини, акумулятори, витратні матеріали (масла, омивачі, автохімія), шини, автокосметика – в фірмових магазинах або онлайн;
  • власна мережа автосервісів – для вашої зручності та економії коштів;
  • власний великий склад в столиці України – Києві – знайдеться все!
  • поширення гарантії відповідно до законодавства України, обмін і повернення товару;
  • в наявності подарункові карти на будь-який бюджет.

Таким чином, придбання автомобільного акумулятора Varta в мережі магазинів АТЛ допоможе вам бути впевненими в тому, що він прослужить вірою і правдою протягом багатьох років. А для того, щоб надати своїм покупцям ще більше приємних бонусів, компанія АТЛ пропонує здати на переробку старий акумулятор і отримати знижку на придбання нового. Чи не правда, це прекрасна пропозиція?