Четвер, 30 Червня, 2022

Поради киянкам: як позбутися від зморшок в домашніх умовах

Стан шкіри обличчя, її природний колір і пружність — “головна біль” для більшості жінок починаючи з 30 років. А якщо мова йде про мімічні зморшки, то і з більш раннього віку.

Зауважимо, що косметологія в плані розв’язання цих проблем за останні 20-30 років істотно просунулася вперед і ті ж ін’єкції ботоксу сьогодні ефективно вирішують проблему старіння шкіри.

Однак не всі жінки довіряють таких радикальних методів та й фінансові можливості у всіх різні. Виходить, залишається махнути на все рукою? Ні в якому разі. Сьогодні говоримо про те, як киянкам позбутися від зморшок в домашніх умовах.

Як позбутися мімічних від зморшок без оперативного втручання?

Скажемо відразу, що “кидатися в бій” зі старіючою шкірою без консультації з фахівцем нерозумно та й небезпечно для здоров’я. Набагато краще для початку встановити причину проблеми, отримати рекомендації косметолога, а вже потім приступати до розв’язання завдання.

При цьому у багатьох жінок виникає закономірне питання: а чи реально взагалі позбутися від зморшок в домашніх умовах? Відповідаємо: цілком. Однак успіх тут багато в чому буде залежати від вашої послідовності та наполегливості.

Ось кілька важливих рекомендацій для омолодження шкіри обличчя:

  • застосовуйте тільки комплексний підхід для розв’язання вашої проблеми й, крім очищення шкіри, використовуйте живильні та зволожуючі креми;
  • навесні та влітку не забувайте про сонцезахисні засоби й про косметику з SPF;
  • повноцінно відпочивайте, робіть масажі по складних і простих методиках.

 До відома, мінімальна норма сну для дорослої людини — 6 годин, а краще якщо в вашому випадку це буде — 7-8 годин, адже одне з побічних наслідків хронічного недосипання — порушення обміну речовин, через що структура шкіри руйнується, вона обвисає і в’яне .

Прибираємо зморшки біля очей

Зморшки під очима та в їх куточках зазвичай з’являються першими. Це результат активності мімічних м’язів обличчя плюс стреси й втома. Грає роль тут і те, що шкіра в цьому місці тонка та легко піддається деформації, тому особливо важливо тримати її в тонусі й насичувати зміцнюючими елементами.

На що ще рекомендується звернути увагу щодо шкіри в області очей? Це правильне щоденне видалення залишків макіяжу, який слід знімати спонжем з міцелярної водою або з її аналогами, при цьому хороший, тонізуючий ефект дають легкі поплескування по обличчю.

Увага! Якщо макіяж водостійкий, для його видалення притисніть ненадовго спонж до шкіри, але ні в якому разі не робіть втираючих, кругових рухів. Такі маніпуляції призводять до розтягування, а потім і обвисання шкіри.

Не менш важливий момент в питанні догляду за шкірою в області очей — це відпочинок самих очей, тривалий сон і спеціальні креми, емульсії, сироватки та ефірні масла, якими слід користуватися щодня.

До речі, одним з найбільш ефективних засобів догляду за шкірою в області очей косметологія називає касторове масло. Його застосовують замість крему, 1-2 рази в тиждень і через місяць, зазвичай, дрібні зморшки розгладжуються. При цьому не рекомендується форсувати події та робити цю процедуру занадто часто, інакше шкіра почне жирніти, й замість однієї проблеми у вас з’явиться дві.

Чи можна також розібратися зі зморшками між брів? Ні. Тут шкіра інша й відповідно інші методи її омолодження.

Як позбутися від зморшків між бровами

Міжбровні мімічні зморшки зазвичай утворюються в результаті примруження або звички морщити лоб. І якщо ви не хочете позбутися їх оперативними методами, то доведеться регулярно робити маски та спеціальні вправи.

До відома, якщо вам потрібно прибрати зморшку терміново, для цього достатньо медичного пластиру. Нанесіть крем від зморшків на потрібну ділянку шкіри та заклейте її пластиром мінімум на годину, а краще на кілька годин. Цей метод працює майже завжди, але застосовувати його можна не частіше одного разу на місяць.

Порада: видалити мімічні або вікові зморшки між брів можна за допомогою масажу, роблячи легкі паси вздовж масажних ліній. При цьому категорично не рекомендується втирати в шкіру ефірні масла або інші засоби.

Якщо ж ви налаштовані розправитися з “міжбровними” зморшками грунтовно, то кращого засобу ніж лімфодренажний або баночний масаж немає. При цьому важливо, щоб у вас була хороша переносимість таких процедур і були відсутні медичні протипоказання.

Ще один спосіб розв’язання проблеми — спеціальні вправи, які ви легко знайдете в інтернеті.

І останнє, але не менш важливе. Ефект від описаних процедур має настати досить швидко, максимум через 30 днів. Відповідно, якщо через місяць результату немає, зморшки не розглядалися, переходьте від домашніх вправ до консультацій із досвідченими косметологами, а омолодження шкіри обличчя перенесіть до стін клініки.

Позбавляємося від зморшок над верхньою губою та на інших складних ділянках обличчя

Фахівці, як правило, називають кілька складних ділянок обличчя, які потребують спеціального догляду для запобігання віковим та мімічним змінам шкіри.

Зокрема, частіше за все мова йде про зморшки над губою, що утворюються через стреси, втому, неправильний косметичний догляд або його повну відсутність. При цьому якщо зморшки давні та глибокі, то позбутися від них вийде тільки в клініці. Якщо ж ви вчасно схаменулися й зморшки тільки сформувалися, то за допомогою спеціальних процедур (ультразвукового масажу) і деяких засобів народної медицини можна цю проблему вирішити. Наприклад, спробуйте обтирати обличчя шматочками льоду вранці.

Підсумок

Який висновок можна зробити зі сказаного? Позбутися в домашніх умовах від зморшок на обличчі можна, та, як завжди, є кілька “але”. По-перше, це повинні бути свіжі, неглибокі зморшки, що тільки що з’явилися,  . По-друге, вам доведеться серйозно змінити спосіб життя, — менше нервувати, більше спати, та, звичайно, після консультації у фахівця, придбати спеціальну косметику й навчитися самостійно робити масажі.