Субота, 2 Липня, 2022

Вечірні сукні від бренду Оксана Муха

Кожна дівчина хоче бути красивою, а якщо є особливий привід, тоді потрібна відповідна сукня. Вечірня сукня бренду Оксана Муха https://oksana-mukha.kyiv.ua/ua якраз пропонує киянкам вибрати вишуканий, оригінального фасону виріб, який підійде саме вам.

Які модні тенденції слід враховувати

Вибравши вдалий наряд, ви будете сяяти, тільки це завдання не таке просте, як може здатися на перший погляд. Варто додати, що брендові вечірні сукні київ акцентують увагу на деталях, тканинах в поєднанні з обробкою, оригінальним кроєм. Уже здалеку можна з упевненістю сказати, наскільки сукня якісна.

Популярністю користуються такі фасони.

  1. Класика ніколи не вийде з моди. Класичні вечірні сукні довгого крою ідеально підкреслять витончену фігуру. Для такого крою характерні А-силуети, присутність невеликого шлейфу, а також спідниці в підлогу. Якщо є недоліки фігури, за допомогою такого крою, наприклад, спідниць з запахом, можна замаскувати їх. Знаючи про свої недоліки, можна вигідно перетворити їх в плюси, головне, знову ж таки – правильно підібраний наряд. Найсміливіші вибирають сукню з відкритою спиною, або ж з розрізами на обох ногах.
  2. Наступний фасон – «етно». Мова йде про грецький хітон і спадаючі складки. Українська символіка зі стилізованими орнаментальними малюнками додасть вашому святу колориту.
  3. Все більшою популярністю користуються вечірні сукні в стилі «Petite robe». Такий виріб підкреслить довгі красиві ноги, вік в цьому випадку взагалі не має значення.
  4. Характеризується асиметричним кроєм, однією бретелькою, косим зрізом верхньої кромки сукня-бюстьє.
  5. Модницям з осикою талією підійде крій «годе», тобто сукні-русалки.
  6. Виділитися серед інших можна, надівши ретро-сукню. У доповненні з прозорими рукавами, блискітками і стразами, образ вийде неймовірним.
  7. Актуальністю користуються і комбіновані ансамблі. Мова йде про поєднання верхньої та нижньої частини різного кольору, фактури.

Чому краще вибрати брендову сукню

Салон-магазин Оксани Мухи вже зарекомендував себе з кращого боку. Модельєр зі Львова в своїх роботах використовує українську народну стилістику. Вона, як і її бренд відома завдяки створенню весільних та вечірніх суконь. Дізнатися про талановитого українського дизайнера модного одягу і аксесуарів можна детальніше тут. Але це далеко не єдина перевага, яку оцінить замовниця:

  • асортимент дійсно багатий, кожна модниця може прийти на безкоштовну примірку;
  • український дизайнер пропонує оригінальні, неповторні образи. У них навіть думки не буде, що хтось прийде в такому ж вбранні;
  • виріб підганяють по вашій фігурі, а якщо є конкретні побажання, тоді в салоні шиють за індивідуальним замовленням.

Вечірня сукня від бренду Оксана Муха здивує своєю різноманітністю і ексклюзивністю. У кожному елементі відчувається краса, витонченість, характер. Якщо ви хочете виділитися, привернути увагу всіх, тоді вам просто необхідна така сукня. Але не варто забувати і про фігуру, акцентуйте увагу на плюсах, непомітно приховуйте недоліки.