Субота, 2 Липня, 2022

Купити автомобіль в автосалоні: чому це вигідно та де його придбати в Києві?

Всі хочуть мати новий автомобіль, але не кожен може собі це дозволити, оскільки річ ця хоча й потрібна в господарстві, але надто дорога. Однак, виявляється, не обов’язково бути олігархом або дуже забезпеченою людиною, щоб дозволити собі придбати авто в салоні. Така можливість доступна й простим смертним, причому за помірними цінами та з хорошими знижками.

Пояснюємо, як таке можливо та де в Києві можна купити нову та недорогу машину.

Що впливає на ціну автомобіля?

З одного боку, продаж автомобілів, як і будь-якого іншого товару, передбачає націнку на куплений дилером у виробника товар, яка й формує остаточну вартість транспортного засобу. З іншого, конкуренція на вітчизняному ринку, а також різна  зацікавленість в моделях і відповідна реалізація, змушують підприємців продавати товар з мінімальною націнкою, роблячи бізнес на обороті, а не на ціні. Таким чином, у пересічних покупців з’являється можливість отримати новий автомобіль за помірну плату.

Яка пора року краще для покупки автомобіля?

Будь-яка торгівля схильна до сезонних коливань цін і автомобільна галузь не виняток. Відповідно, протягом року існує кілька періодів, коли ціни на машини автоматично падають.

Зокрема, це:

  • сезон літніх відпусток;
  • останні дні року;
  • дні надходження великих партій нового товару.

І якщо ці періоди перевести “на мову календаря”, ми отримаємо — літо з його природним зниженням активності покупців, традиційні передноворічні знижки та осінні місяці, коли багато хто від’їжджає відпочивати за кордон. Таким чином, щоб придбати автомобіль із суттєвою знижкою, вам потрібно просто стежити за ситуацією та бути готовим до купівлі по максимально доступній ціні.

До відома, в дні бонусів та акцій можна купити автомобіль на 20% дешевше від його реальної вартості.

Чи є сенс брати автомобіль в салоні, в кредит?

Падіння економіки — не найкращий час для розстрочок, проте для покупців зі стабільним доходом, автосалони, зокрема, бренд https://kia.net.ua/ готують спеціальні програми кредитування — з мінімум документів і бюрократичних зволікань, швидким схваленням і зниженою процентною ставкою. А головне — такі автоцентри працюють з кращими вітчизняними банками за спеціальними партнерськими програмами, з масою вигідних опцій для покупців.

“КІА на Петрівці” — один з кращих автосалонів у столиці та в країні, з великим асортиментом моделей авто з усіх регіонів світу. І якщо ми говоримо про придбання автомобіля в кредит, то тут це не тільки можливо, але й всіляко вітається.

До відома, наш автосалон співпрацює виключно з солідними банками, крім того, ми не завантажуємо клієнтів паперовою роботою та оформляємо документи самостійно.