П’ятниця, 1 Липня, 2022

Послуги хостингу від Ланет БІЗНЕС

Хостинг – це можливість розміщувати власний контент в Інтернеті. Іншими словами послуги хостингу являють собою своєрідну оренду дискового простору, де будуть зберігатися вся інформація і дані, за рахунок яких ресурс зможе правильно працювати. Саме хостинг відповідає за збереження і безпеку сайту, забезпечує швидкий доступ до сторінок для великого числа відвідувачів.

Існують наступні види хостингу:

  1. Загальний або віртуальний. Вибираючи даний хостинг, користувач ділить обчислювальні потужності, пам’ять та інші ресурси з іншими людьми, число яких не обмежено. Він відрізняється низькою вартістю і спрощеним управлінням, тому ідеально підійде недосвідченим користувачам.
  2. VPS (Virtual Private Server). Як і у випадку з загальним хостингом, його необхідно ділити з іншими користувачам. Але при цьому у кожного учасника є певна зарезервована кількість пам’яті і обчислювальної потужності. Для управління VPS людині вже необхідно мати базові навички адміністрування.
  3. Хмарний. Користувачеві надається кластер серверів, на кожному з яких зберігаються копії файлів. Хмарний хостинг дуже легко масштабувати, зменшуючи або збільшуючи ресурси. Він також вважається одним з найнадійніших, оскільки в разі збоїв весь трафік буде перенаправлений на нормально функціонуючий сервер.
  4. Виділений. При даному типі хостингу в розпорядженні користувача виявляється фізичний сервер, настройка якого здійснюється самостійно. Власник вибирає операційну систему і ПО на власний розсуд. Це ідеальне рішення для корпоративних сайтів, у яких є велика потреба в ресурсах.

Вибір хостингу – завдання не з легких, адже необхідно врахувати безліч критеріїв. Але головне звернути увагу на ціну, тип, швидкість роботи і завантаженість каналів, час роботи без збоїв, лінійку тарифів, наявність технічної підтримки і тестового періоду.

Складно відразу сказати, який тип хостингу підійде ресурсу. Краще звернутися до провайдера і отримати від нього всю необхідну інформацію.

Хостинг сайтів від Ланет БІЗНЕС

Ланет БІЗНЕС забезпечує якісний хостинг, який відрізняється високою швидкістю роботи і простою процедурою підключення. Компанія надає широку лінійку тарифів і виділені канали практично по всьому Києву.

Замовляючи у Ланет БІЗНЕС, ви отримуєте:

  • надійні і швидкі канали;
  • високий рівень захисту інформації;
  • постійний моніторинг;
  • потужну програмно-апаратну базу (Cisco Systems, Extreme Networks, SuperMiсro);
  • професійну технічну підтримку;
  • комфортне обслуговування;

Всі послуги хостингу організовані на базі багатофункціональної панелі управління ISPConfig, яка володіє простим і інтуїтивно-зрозумілим веб-інтерфейсом.

Крім хостингу, Ланет БІЗНЕС надає можливість зареєструвати домен. Вибираючи доменне ім’я, подбайте про те, щоб воно було коротким і зрозумілим.

З Ланет БІЗНЕС як підключення хостингу, так і реєстрація доменів в Україні пройдуть швидко і без проблем. звертайтеся:

Київ, проспект Перемоги, 118

sale@lanet.ua

(044) 500-43-41