Вівторок, 17 Травня, 2022

Список відомих виробників швейцарських годинників

Протягом довгих років майстри з виробництва швейцарських годинників цінувалися і вважалися справжніми віртуозами. Такі годинники актуальні і сьогодні. Вони стильні, якісні і показує точний час. Обговоримо рейтинг годин, і проаналізуємо, з урахуванням яких характеристик його складають.

Складання рейтингу – наскільки вона об’єктивна

Насправді офіційний рейтинг не складається. Ведеться лише обговорення того, які переваги має один бренд над іншими. Оцінювати годинник за їх ціною теж не можна. Невідомий виробник може використовувати для виробництва нові технології і прикрасити годинник дорогоцінними каменями – і ця модель буде коштувати дорого. Спроба скласти рейтинг не зможе відобразити реальний стан годин і часто це чиєсь суб’єктивна думка.

У VIPGOLD можна продати швейцарський годинник, навіть дуже дорогі і рідкісні екземпляри. Оцінювач, після заповнення форми на сайті https://vipgold.in.ua/uk/prodat-shvejtsarskie-chasy, зробить оцінювання аксесуарів не тільки дуже швидко, але і запропонує за них реальні гроші. Там же можна по каталогу підібрати для себе іншу модель.

Популярні марки

  • Фірма Breguet виробляє годинник кілька сотень років. Їх моделі годин стильні, елегантні, вони виконані в класичному стилі. Застосовуються тільки якісні механізми. Годинники цієї марки зустрічаються на руках президентів, політиків, бізнесменів.
  • Компанія Ulysse Nardin заслуговує бути в списку відомих виробників. Моделі цієї марки не менш стильні, ніж попередні, але відрізняються оригінальністю дизайну. Їх вартість висока. Її легко пояснити застосуванням пристосування турбійон і використанням у виробництві дорогоцінних металів.
  • Бренд Patek Philippe популярний серед заможних людей. Такі годинники мають назву президентські, так як часто їх носять глави держав, як в СНД, так і в Європі. Вони багатофункціональні, точні і мають привабливий зовнішній вигляд.
  • Торгова марка Hublot успішно набирає популярність. Виробник випустив цікаву рекламу, яка позитивно позначилася на популярності годин. У їхньому асортименті моделі різних цін, що робить їх більш доступними в порівнянні з іншими брендами. На базові моделі ціна встановлюється в декількох тисяч доларів. Елітні варіанти коштують до 50 тисяч доларів.
  • Бюджетні годинник виробляє бренд Longines. Їх можна купити від 400 доларів. Вони стильні та практичні, якісно зібрані і показує точний час.

Не менш надійні і чіткі годинник від виробників бюджетних годин Raymond Weil, Tag Heuer, Rad.