Субота, 2 Липня, 2022

Професійне тонування та полірування авто в Києві

Для кожного автомобіліста його машина — це не просто засіб пересування, а улюблена річ. Тож водії слідкують не лише за технічним станом авто, але і зовнішнім виглядом. Сучасні автосервіси надають широкий спектр послуг, що дозволяють оновити машину та досягти ефекту «як із салону». У кожному районі столиці України їх достатньо, але власники знають, що машину потрібно довіряти лише перевіреним спеціалістам. Саме тому обирають “Fresh Car”. Далі більш детально розкажемо, які послуги надає компанія та в чому її переваги. 

“Fresh Car” надає послуги з тонування та полірування автомобілів

Головною перевагою компанії “Fresh Car” для киян є той факт, що вона надає повний комплекс послуг щодо обслуговування автомобілів будь-якої марки. На сайті можна знайти полірування автомобіля та застосування нанокераміки. Спеціалісти надають на цей тип послуг гарантію строком на один рік. Процедура виконується максимально швидко — всього протягом одного робочого дня. У власників автомобілів немає приводів для хвилювання, адже роботу виконують виключно професійні майстри, які вже відполірували більше трьох з половиною тисяч машин. 

Якщо ви шукаєте майстерню, щоб виконати тонування автомобіля,то ці послуг також надають “Fresh Car”. Вартість тонування стартує від трьох з половиною тисяч гривень за автомобіль та передбачає гарантію на п’ять років. Чимало водіїв здивуються такій тривалій гарантії, проте спеціалісти запевняють, що використовують лише якісні матеріали, жодних китайських аналогів. Затонувати одне авто працівники можуть всього за чотири години. Для київських автолюбителів це стане неабияким плюсом.

Детейлінг центр “Fresh Car”

Крім косметичних послуг, автомобілісти знають, що обслуговування машини передбачає і інші послуги. На сайті freshcar.com.ua також можна знайти послуги хімчистки, видалення вм’ятин на кузові без фарбування після невеликих аварій, заміну скла, покриття кузова антигравійною плівкою та багато інших. Останнім часом саме покриття плівкою — одна із найпопулярніших послуг, адже вона гарантує надійний захист автомобіля у будь-яку погоду. Ця послуга вже підтвердила свою ефективність на практиці. 

Спеціалісти “Fresh Car” на ринку послуг вже понад десять років, тож знають, що насправді потрібно клієнтам та їх автомобілям. Головним принципом, яким керуються в компанії, є індивідуальний підхід.