Субота, 2 Липня, 2022

Як ботокс рятує киянок від зморшок і чому його не потрібно боятися

Поняття “ботокс” знайоме багатьом, але частіше в негативному сенсі та з чуток, оскільки, якщо попросити розповісти, що ж такого в цьому препараті жахливого, то, скоріш за все, нічого конкретного ви не почуєте.

З іншого боку, у ботокса є своя армія шанувальників, котрі щиро вірять, що цей чудодійний засіб на всі випадки життя, — розгладжує будь-які зморшки, причому назавжди. Розповідаємо, чи так це та для чого насправді потрібен ботокс.

Не такий страшний чорт

Так що ж таке цей ботокс? Правильна назва діючої речовини препарату — ботулотоксин, очищений протеїн, який використовували ще з кінця 80-х років минулого століття в медицині для зняття спазмів м’язів.

 Ботулотоксин дійсно якісно блокує чутливість м’язів до нервових імпульсів і навіть може їх повністю паралізувати, що й привернуло до нього увагу медиків.

Приблизно тоді ж, на початку 90-х, ботокс прийшов і в косметологію. Кажуть, що першим, кому зробили його ін’єкцію, був президент США Рональд Рейган. Хай там як, але засіб швидко увійшов в побут і стало популярною процедурою в косметології.

Де застосовують ботокс?

В першу чергу ботокс — це ефективний засіб для згладжування та видалення мімічних зморшок. При цьому, підкреслимо,  не старечих, а тільки мімічних, що виникають від активної роботи м’язів обличчя.

Такі складки утворюються у нас постійно, але з часом шкіра втрачає еластичність і вони перестають розгладжуватися. Згодом їх глибина збільшується, в результаті чого утворюється зморшка. У таких випадках ми настійно рекомендуємо ін’єкції краси київ після яких про мімічні зморшки можна забути.

А крім того, за допомогою ботокса сьогодні “виправляють” губи, носи, овал обличчя, коригують діяльність сальних залоз.

Як працює ботокс

У косметології ботулотоксин виконує ту ж роль, що й у “великий” медицині, — проникає в тканину м’язів і блокує їх чутливість. Завдяки цьому, м’язи перестають скорочуватися і мімічні зморшки розгладжуються або зовсім зникають.

До відома, препарат працює 5-6 місяців, потім процедуру бажано повторити.

Добрий ботокс і тим, що у нього немає вікових обмежень і препарат можна “колоти”, як тільки ви помітите появу мімічних зморшків. Це навіть рекомендується робити швидше, не затягуючи, оскільки при дуже великій кількості складок на обличчі, після ін’єкції ботокса, шкіра може обвиснути.